ТРЦ «DEPO’t center» презентує відкриття розважального центру «Фентезі Таун»

ТРЦ «DEPO’t center» (DEPOT Development Group, що входить до ГК ФОКСТРОТ), 20 серпня презентує відкриття розважального центру «Фентезі Таун». Під дахом третього поверху на площі майже 7 тис м кв розмістилися перший на Буковині роллердром, дитячий лабіринт, ігрові атракціони та автомати для дорослих та дітей, пінг-понг, дитяче кафе, паб, ресторани та бари зі смачною кухнею, сучасний фітнес-центр. Окрім атракціонів та секцій в проекті центру проведення багатьох різноманітних шоу-програм, акцій та конкурсів для всієї родини, організація Дитячих днів народження.

Яскраву подію підтримали творчі колективи Київських та Одеських шоу, брейк-данс дарують фіналісти шоу «Україна має таланти» та «Танцюють всі»! Вперше у Чернівцях Сніжана Єгорова та Антін Мухарський з новою програмою «Гламур», та ексклюзивний гість з Москви – Ёлка!

І це не всі сюрпризи від ТРЦ «DEPO’t». Протягом дня всі охочі одержати святкові призи та подарунки від магазинів ТРЦ мають можливість здійснивши купівлі в магазинах: Мілавіца, Секундна, Фокс-Ювелір, Сільпо, Чашка, Художній салон, Junker, Спортленд, Фовар, VipGold, Фокстрот – отримати «Подарунковий Сертифікат». Презентують відкриття першого в Чернівцях роллердрому – Чемпіон України по фрістайл-слалому Вячеслав Синюшко, Чемпіон світу по фрістайл-слалому 2009 року за версією ISSA у Франції Бойко Марина; Срібний призер Чемпіонату світу по фрістайл-слалому 2009 року за версією ISSA Мініна Олена та учасники міжнародних та національних змагань.

Прихильники Пінг-Понгу мають змогу стати учасниками Першого відкритого чемпіонату Depo’t.

Компанія DEPOT Development Group планує в 2010 році завершити будівництво п’яти торговельних центрів в Україні та одного в Придністров’ї Керівництво компанії допускає можливість об’єднати всі центри під єдиним брендом DEPO’t center.

(с)
З повагою, Леся Нікуліна
відділ маркетингових комунікацій
ТРЦ “DEPOt center”
вул.Головна,265 а
м.Чернівці, Україна


Tags: , ,