ТРЦ «Depo’t center» – донесе мистецтво до кожного серця

ТРЦ «Depo’t center» розпочав цікавий проект на підтримку культурної спадщини України. З 10 квітня в приміщенні центру відкрито вернісаж творів Івана Холоменюка – народного художника України, який багато років жив та працював на Буковині, залишив у спадщину багатогранний мистецький рід.

Юрій Скиба (директор ЗРУ компанії DEPOT Development Group): Ідея створення цього проекту виникла не спонтанно. Для мене особисто це не перший досвід організації мистецьких проектів. Декілька років тому, мені приємно було підтримати чудовий проект «Світ Левкасу», де були зібрані роботи митців багатьох регіонів України. Видання зараз знаходиться в багатьох музеях світу – Нью-Йорку, Чикаго, Вашингтоні, Мюнхені, Венеції тощо. На Буковині дійсно багато творчих достойних особистостей і тому відкриває проект саме творчість Івана Холоменюка. Продовж всього проекту, до кінця 2010 року, ми познайомимо мешканців міста ще з декількома майстрами сучасності.
Наш проект засвідчить, що національне мистецтво справді поєднує інтереси творчих людей з різних куточків України та саме збереження традицій художньої творчості українським майстрами – важлива складова збереження духовності нації.
Ми охоче запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до світу мистецтва. Вернісаж відкрито з 10 квітня в ТРЦ «Депо» по вул. Головній 265.

Даний проект охоче підтримали: генеральний медіа-партнер «ТВА», Медіа група «СІТІ», генеральний інформаційний партнер «Молодий Буковинець», «Від і До». Радіо-партнер «Станція 103,2 FM». Інформаційні партнери: «Погляд», «Биковина online». Партнери проекту: «Художній салон Наталії Богомаз», ресторан «Білий дім».

Період проведення вернісажу з 10 квітня по 25 квітня 2010 р. з 10.00 до 19.00 год.
Вхід вільний.

(c) Прес-служба ТРЦ “Dpo’t center”

Додаткова інформація:

Незабаром у ТРЦ «Depo’t center» розпочнеться виставка творів Народного художника України Івана Холоменюка, який багато років жив та творив на Буковині. Виставка організована в рамках загального проекту ТРЦ «Depo’t» на підтримку спадщини України.

Іван Холоменюк – визнаний український художник, майстер історичної і жанрової композиції, портретного жанру. Працював також у пейзажному живописі та натюрморті. Темпераменту художника особливо імпонували насичена робота думки, пошук образу активного героя. Його роботам притаманні енергійне, впевнене письмо, контрастна композиція, яскрава колірна насиченість. Вже в 35 років – є членом Спілки художників України, а згодом Головою Обласної організації Спілки художників України, яку очолював впродовж 20 років. У 1996 році Івану Холоменюку присвоєно почесне звання «Народний художник України» та удостоєно творчої стипендії Президента України.

Лариса Роскрут (керуюча ТРЦ «Депо»): «Цей проект – це своєрідний крик душі. Нагадати та висловити свою пошану митцям України. Важко переоцінити вклад Івана Холоменюка в образотворче мистецтво України та розвиток культури Буковини. Його твори зберігаються майже в усіх музеях України. Виставка присвячена річниці пам’яті майстра. В квітні 2009 року він покинув нас».

Наталія Богомаз (галерист, власниця «Художнього салону Богомаз»): «Творчість українського художника знана і далеко за межами України. Його твори знаходяться в музеях та приватних колекціях Австрії, Канади, Німеччини, США. В наш час творча молодь розгублена і не має духовної підтримки. Саме таким чином, організацією побідних виставок, ми можемо дати їм поштовх до дій, до творіння.»

Твори Івана Холоменюка високопрофесійні, їм притаманні міцний малюнок, широкий пастозний мазок, монументальність, а головне – у кожній роботі бачимо, відчуваємо добре і щире серце видатного митця. Ми маємо пишатися тим, що серед нас жив та працював такий талант, така людина великого серця.

Даний проект охоче підтримали: генеральний медіа-партнер «ТВА», Медіа група «СІТІ», генеральний інформаційний партнер «Молодий Буковинець», «Від і До». Радіо-партнер «Станція 103,2 FM». Інформаційні партнери: «Погляд», «Биковина online». Партнери проекту: «Художній салон Наталії Богомаз», ресторан «Білий дім».

Період проведення вернісажу з10 квітня по 25 квітня 2010 р. з 10.00 до 19.00 год.
Вхід вільний.

(c) Прес-служба ТРЦ “Dpo’t center”


Tags: , , ,