День вишиванки 5 травня

Уже традиційне для буковинців свято «День вишиванки» відбудеться цього року 5 травня. За три роки яскравий і патріотичний флеш-моб, коли студенти, викладачі, журналісти, школярі, музейники, машзаводівці, вчителі, лікарі, таксисти, перукарі та багато інших в один день одягають вишиванки, набув такого масштабу, що цього року організатори заходу (студенти ЧНУ ім. Ю. Федьковича) планують встановити гіннесівський рекорд за кількістю одночасно одягнених у вишиванки людей в одному місці. Подібні рекорди вже були поставлені в Рівному та Луцьку, тож щоби чернівчани показали кращий результат, на Центральній площі має зібратися не менше 3229 чоловік.
Студенти запрошують всіх, хто хоче долучитися до акції і стати причетним до поважного рекорду, прийти 5 травня на Центральну площу о 14.30!
Окрім того, наразі вже готується вишиванка для пам’ятника Тарасу Шевченку. За її пошиття взялося підприємство «Арніка» на чолі з Тетяною Козловою за меценацтва фірми «Рома» (директор Роман Клічук).
Під час акції по місту працюватимуть 5 фотографів, які фіксуватимуть найцікавіші моменти, а також найколоритніших учасників.

(c) Оргкомітет:
Леся Воронюк
Михайло Павлюк
Тамара Марусик
Оксана Добржанська
Олександр Ткачук
Павло Катеринчук


Tags: