«День української сорочки»


_____________________________________________

Вже втретє чернівецька молодь ініціює акцію «День української сорочки».
Місце свята – факультет історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ (14 корпус, вулиця Кафедральна, 2), але це не означає, що ви не можете прийти у вишиваній сорочці на навчання в якомусь іншому корпусі чи навчальному закладі чи на роботу, долучившись до такої ініціативи.

Заходи, які будуть відбуватися в межах акції:

– З 11.00 усіх охочих пригощатимуть варениками
– обиратимуть найкращу чоловічу та жіночу сорочки
– майстер-клас із народного мистецтва від творчих майстерень «ART-line»
Дійство супроводжуватиметься етнічною музикою.

-17.00 у творчому центрі «Автограф» розпочнеться музично-літературне свято «Веснодрайв» (організатори – МГО «Обнова») за участі музичного гурту «Тарута» (одні із переможців фестивалю «Червона рута – 2009»)

– 21.00 розпочнеться студентська вечірка в українському стилі у СКТМ «Контакт» (колишній «Хілтон»).

Акцію проводять студенти факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича за підтримки обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту та благодійного фонду «Людина у Культурі».

Після акції буде видано кольоровий фотожурнал з учасниками акції. Участь у ньому – безкоштовна. Все, що від Вас вимагається – надіслати до 26 квітня на lukia87@list.ru (або передати диск організаторам) як мінімум 2 фото хорошої якості (бажано 1 групове, 1 індивідуальне) учасників у вишиванках і коротку інформацію про Вас, Ваш заклад, а також відповідь на запитання: «Чому вирішили долучитися до Дня української сорочки?» Журнал буде презентовано як подарунок у разі участі в ньому.
Оргкомітет:
Леся Воронюк
Михайло Павлюк
Олександр Ткачук
Оксана Добржанська
Сергій Бостан
Телефон для довідок 050-261-57-40 (Леся)
Зважаючи на те, як пройшло минулорічне святкування – має бути цікаво!


Tags: ,