Теледебати між В. Януковичем та Ю. Тимошенко на Першому Національному

1 лютого о 20:00 на Першому Національному телеканалі відбудуться «Теледебати між кандидатами на пост Президента України» Віктором Януковичем та Юлією Тимошенко.
За рішенням Центральної виборчої комісії теледебати другого туру виборів на пост Президента України відбудуться 1 лютого о 20-й годині на Першому Національному телеканалі. У теледебатах братимуть участь лідери першого туру виборів Віктор Янукович та Юлія Тимошенко. На передвиборчу агітацію кандидатам відводиться 100 хвилин ефірного часу Національної телекомпанії України. Кожен з кандидатів матиме п’ять хвилин на вступне слово та п’ять хвилин на заключне, сама ж дискусія триватиме 76 хвилин. Такий регламент визначено Постановою Центральної виборчої комісії «Про Положення про порядок проведення Національною телекомпанією України передвиборних теледебатів між кандидатами на пост Президента України» від 1 грудня 2009 року № 391. Попередньо відомий ведучий теледебатів, ним став Юрій Громницький.

Нагадаємо, що за результатами першого туру виборів на пост Президента України, які відбулися 17 січня, в другий тур вийшли лідер Партії регіонів Віктор Янукович, з результатом у 35,32 % виборчих голосів, та діючий прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, з результатом 25,05 % виборчих голосів.

Дивіться 1 лютого о 20:00 тільки на Першому Національному «Теледебати між кандидатами на пост Президента України» Віктором Януковичем та Юлією Тимошенко.

Дивіться найцікавіше політичне шоу!

Прес-служба Першого Національного

Цікаво – чи прийде на дебати Янукович?

 • .

  Сьогодні В.Янукович братиме участь у прямому телевізійному ефірі, зокрема, відповідатиме на запитання журналістів і експертів у програмі «Кращий кандидат», яка вийде о 21.30 на телеканалі ICTV

  Заступник голови Партії регіонів Ганна Герман вкотре наголошує, що кандидат у президенти Віктор Янукович сьогодні не братиме участі у теледебатах із своїм політичним опонентом Юлією Тимошенко.

 • чого і слід було очікувати:)

  як не крути – втрачати відсотки не хочеться;

  а проти Тимошенко у прямому ефірі мало хто вистоїть. Тим більше з такими вербально-лінгвістичними даними.

  правда, вже вкотре стоїть питання про демократичні стандарти (згідно з якими дебати мають просто величезне значення) – але на фоні нашої "демократії", знаєте, про це мова, можливо, йтиме років через десять; якщо доростемо.

 • Янукович дійсно не прийшов.

  Тимошенко звертається до "пустого місця", і висловлює сподівання, що "пусте місце" не стане Президентом України.

 • Алекс

  С етой [видалено цензурою – ред.] вообще нечего общатся, она нас и так опустила в месте с Лазаренком еще кода была президентом ЕСУ на добрых пол миллиарда мертвых президентов и это еще не предел…

 • Anonymous

  "Заява Герман, що Віктор Янукович не говорить, а працює, відає глухим далеким совком. Робота президента, окрім законодавчої ініціативи (не думаю, що Віктор Янукович буде сам писати проекти), та дуже вузької сфери в кадровій політиці якраз і полягає в тому, щоб говорити й переконувати.

  Переконувати парламент, уряд і народ у правоті своєї позиції, виступати загальнонаціональним арбітром і гарантом Конституції, нарешті виступати від імені держави на міжнародному рівні й знову ж говорити, доказувати, переконувати.

  Так що, робота президента України згідно Конституції й логіки на 90% складається з обов'язку саме висловлюватися. І якщо штабісти й усе активне оточення закомплексували Януковича до того, що він боїться виступати без зазубреного тексту, то ліпше йому вже зараз знятися з виборів, щоб потім соромно не було."

  звідси: http://pravda.com.ua/articles/4b6730d068512/

  а януковіч тим часом анекдоти шустеру розповідав, ось який смішний:
  http://www.youtube.com/watch?v=lpXezXO_3a8

 • Anonymous

  повне відео з офіційних теледебатів:
  http://www.tymoshenko.ua/uk/article/debaty-vybory

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото