Теледебати між В. Януковичем та Ю. Тимошенко на Першому Національному

1 лютого о 20:00 на Першому Національному телеканалі відбудуться «Теледебати між кандидатами на пост Президента України» Віктором Януковичем та Юлією Тимошенко.
За рішенням Центральної виборчої комісії теледебати другого туру виборів на пост Президента України відбудуться 1 лютого о 20-й годині на Першому Національному телеканалі. У теледебатах братимуть участь лідери першого туру виборів Віктор Янукович та Юлія Тимошенко. На передвиборчу агітацію кандидатам відводиться 100 хвилин ефірного часу Національної телекомпанії України. Кожен з кандидатів матиме п’ять хвилин на вступне слово та п’ять хвилин на заключне, сама ж дискусія триватиме 76 хвилин. Такий регламент визначено Постановою Центральної виборчої комісії «Про Положення про порядок проведення Національною телекомпанією України передвиборних теледебатів між кандидатами на пост Президента України» від 1 грудня 2009 року № 391. Попередньо відомий ведучий теледебатів, ним став Юрій Громницький.

Нагадаємо, що за результатами першого туру виборів на пост Президента України, які відбулися 17 січня, в другий тур вийшли лідер Партії регіонів Віктор Янукович, з результатом у 35,32 % виборчих голосів, та діючий прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, з результатом 25,05 % виборчих голосів.

Дивіться 1 лютого о 20:00 тільки на Першому Національному «Теледебати між кандидатами на пост Президента України» Віктором Януковичем та Юлією Тимошенко.

Дивіться найцікавіше політичне шоу!

Прес-служба Першого Національного

Цікаво – чи прийде на дебати Янукович?


Tags: ,