Володимир Даниленко та В’ячеслав Шнайдер у Букіністі 11 жовтня

В понеділок 11 жовтня о 16.00 в книгарні Букініст відбудеться зустріч з письменниками Володимиром Даниленко та В”ячеславом Шнайдером.

Даниленко Володимир Григорович – український прозаїк, літературознавець, критик.
Народився в с. Туровець Житомирського району. Закінчив факультет філології Житомирського педагогічного інституту (тепер Житомирський педагогічний університет ім. І. Франка) та аспірантуру інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України. Кандидат філологічних наук. Працював у Житомирі завідувачем відділу культури, згодом у Києві – заступником редактора журналу «Слово і час». У Житомирі упорядкував і випустив збірку п?яти житомирських поетів «Тен-клуб» (1994), яка стала помітною подією у культурному житті міста і викликала невдоволення владних структур, через що його ледь не звільнили з роботи. На захист Володимира виступили відомі літератори, а справа набула такого широкого розголосу, що про неї писала й всеукраїнська газета «Молодь України».
Автор книги прози «Місто Тіровиван», «Сон із дзьоба стрижа» та низки літературознавчих і критичних статей, упорядник збірки п’яти житомирських поетів «Тен-клуб», та трьох антологій сучасної прози «Квіти в темній кімнаті», а також романів “Любов в стилі барокко”, “Газелі бідного Ремзі” та наукової монографії “Лісоруб в пустелі. Письменник та літературний процес”.

В’ячеслав Шнайдер – постать майже легендарна. Його порівнюють з Бабелем, а творчість високо цінують такі першокласні українські письменники, як Валерій Шевчук, В’ячеслав Медвідь, Володимир Даниленко, Костянтин Москалець, літературознавець Ніла Зборовська, і водночас про нього нічого не знає пересічний український читач.

Тож івано-франківське видавництво «Типовіт», щоб потішити небагатий на глибоку, читабельну і життєрадісну прозу український книжковий ринок, видрукувало книжку повістей і оповідань житомирського письменника В’ячеслава Шнайдера «Записки сільського єврея».

Запрошуємо всіх бажаючих на зустріч з творчими особистостями та їх творами!
З повагою, Марина Львівна.Л.


Tags: , ,