Colinde romanesti de Craciun / Румунські різдвяні колядки

Великій частині населення Північної Буковини та Бесарабії вони будуть, сподіваємось, цікавими.

1. Ось тут – підбірка з 10 колінд для скачування, з прямими лінками.

2. Далі – ось тут підбірка окремих файлів та цілих архівів до скачування. АЛЕ попереджаємо про нелегкість цього процесу: будуть і поп-ап вікна, банери, купа переадресацій; і аж тоді дасть можливість скачати. Якщо не надто знайомі з такими тривалими процесами – краще самостійно цього не робити.

3. Найцікавіше. Портал www.crestinortodox.ro створив чудову і просто величезну підбірку румунських колядок, які можна слухати прямо у них на сайті через програвач. Шкода – але можливості скачування не передбачено.
Дивимося як це працює: просто переходимо за цим посиланням (http://www.crestinortodox.ro/a103-colinde-audio) – і бачимо величезний список категорій підбірки для прослуховування, ось вони усі:

_____________________________________________

А тепер просто клікаємо на будь-яку категорію підбірки, наприклад, Colinde populare – і одразу бачимо список, і одразу грає колядка “Sara buna, gazda buna” (до речі, назва за змістом дуже схожа на “Добрий вечір тобі, пане господарю”).
Далі клікаємо композиції, які хочепо почути – і слухаємо.
Список усіх категорій при прослуховуванні конкретної композиції – справа (де “Subcategorii audio”), тобто одразу можна перейти не лише до іншої пісні, а й до іншої категорії підбірки.
Слід відмітити виключну якість усіх зібраних порталом колінд. Слухати – одне задоволення.

4. Також – маємо нагоду подивитися багато відео з коліндами різних виконавців (правда, не усі вони тут є румунськими…), але у меню “Colindatorii” обираємо, наприклад, Colinde Stefan Hrusca – і бачимо багато відео; ось одне із них:

Stefan Hrusca – Dimineata de Craciun

Sarbatori fericite si la multi ani!


Tags: , , , , ,