ВО «Свобода»: Яка доля чекає на кінотеатр ім. І. Миколайчука?

28 липня 2010 року відбулася прес-конференція за участі представників Чернівецької міської організації ВО «Свобода» та працівників кінотеатру ім. І. Миколайчука на тему: «Кінотеатр ім. І. Миколайчука? Руїна чи кінопалац видатного українського митця?»

Усі учасники прес-конференції переконані у тому, що кінотеатр хочуть знищити, щоб за безцінь продати за відомою уже схемою: розвалити – обезцінити – продати. «Комунальна власність – це скриня з антикваріатом і до нього мають доступ певні люди, має доступ влада» – висловив свою думку Михайло Гоменюк. Олена Калмикова, представник ВО «Свобода» зазначила: «За рік будівлю кінотеатру довели до такого стану, що там просто небезпечно перебувати».

Участь у прес-конференції взяли: Назар Горук – голова Чернівецької міської організації ВО «Свобода», Михайло Гоменюк – голова Шевченківської районної організації ВО «Свобода», Олена Калмикова – представник ВО «Свобода», Марина Іконнікова – голова профспілки кінотеатру ім. І. Миколайчука, Світлана Панченко – працівник кінотеатру ім. І. Миколайчука.
Працівники кінотеатру ім. І. Миколайчука звернулися по допомогу до Чернівецької міської організації ВО «Свобода». Причинами такого звернення стали проблеми, які відбуваються в кінотеатрі, що призвели до його занепаду. Рік назад міська влада призначила нового директора кінотеатру ім. І. Миколайчука , під час керування якого було звільнено незамінних працівників, приміщення кінотеатру здавалося в оренду (хоча в Департаменті економіки немає ніяких договорів з цього приводу), а кінопрокат став неконкурентоспроможним. Міська влада ніяк не відреагувала на неодноразові звернення до неї працівників кінотеатру. «Якщо не знайдуться кошти, то прийдеться закрити кінотеатр» – таку відповідь дала влада міста. А це єдиний кінотеатр у Чернівцях, який будувався саме для такого його функціонування.

Раніше в Чернівцях було 8 кінотеатрів, зараз – три. Одному з них загрожує знищення. «Ми не можемо втратити кінотеатр ім. І. Миколайчука! Ми повинні розуміти, що якщо ми будемо втрачати кіномистецтво, або можливість донести його до глядача, ми просто побудуємо бездумну націю, яка не буде здатна мислити, націю, яка буде просто споживачем хот-догів!..» – запевнив Назар Горук.
«Ми ВО “Свобода” захищаємо не тільки кінотеатр, ми захищаємо ім’я нашого видатного діяча» – такими словами завершив прес-конференцію Михайло Гоменюк.

***
Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО «Свобода»

***************************
За підтримки:
Ты не знаешь, что выбрать? Лучшие Киевские отели и гостиницы! Добро пожаловать в гостиницу «Украина».

 • Rogov

  Якраз новий директор почав робити якісь заходи для популяризації кінотетру – розіграш білетів по радіо, прямі трансляції футболу. За кінотеатром Миколайчука міцно закріпилася слава "кіносараю". Незнаю яким патріотом потрібно бути щоб ходити на перегляд фільмів саме туди. Приміщення в аварійному стані, стеля скоро впаде, стільці вкрай незручні, звук жахливий, про проектор я взагалі мовчу… Рік назад цей театр можна було відродити, але тільки за умови великих інвестицій в благоустрій приміщення та 3Д формату. Зараз 3Д вже є в Кобилянській і маю надію що з'явиться ще в одному місці;) Так шо нічого Миколайчуку не світить :( Видно така його доля.

 • м арина

  Так сказано вірно"кіносарай" і до такої назви привели його працівники цього кінотеатру, які на протязі 30 років розкрадали із цього кінотеатру все, що можна вкрасти і винести, крім аварійної стелі, стільців і кінопроектора.І ніхто без інвестицій нічого не зможе зробити в цьому нещасному кінотеатрі.

 • василь

  шо кіносарай то кіносарай…

  хоча мабуть навіть і без інвестицій можна було би шось поробити: кіно якесь наприклад цікаве показувати, чи ще шось..

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото