ВО «Свобода»: Яка доля чекає на кінотеатр ім. І. Миколайчука?

28 липня 2010 року відбулася прес-конференція за участі представників Чернівецької міської організації ВО «Свобода» та працівників кінотеатру ім. І. Миколайчука на тему: «Кінотеатр ім. І. Миколайчука? Руїна чи кінопалац видатного українського митця?»

Усі учасники прес-конференції переконані у тому, що кінотеатр хочуть знищити, щоб за безцінь продати за відомою уже схемою: розвалити – обезцінити – продати. «Комунальна власність – це скриня з антикваріатом і до нього мають доступ певні люди, має доступ влада» – висловив свою думку Михайло Гоменюк. Олена Калмикова, представник ВО «Свобода» зазначила: «За рік будівлю кінотеатру довели до такого стану, що там просто небезпечно перебувати».

Участь у прес-конференції взяли: Назар Горук – голова Чернівецької міської організації ВО «Свобода», Михайло Гоменюк – голова Шевченківської районної організації ВО «Свобода», Олена Калмикова – представник ВО «Свобода», Марина Іконнікова – голова профспілки кінотеатру ім. І. Миколайчука, Світлана Панченко – працівник кінотеатру ім. І. Миколайчука.
Працівники кінотеатру ім. І. Миколайчука звернулися по допомогу до Чернівецької міської організації ВО «Свобода». Причинами такого звернення стали проблеми, які відбуваються в кінотеатрі, що призвели до його занепаду. Рік назад міська влада призначила нового директора кінотеатру ім. І. Миколайчука , під час керування якого було звільнено незамінних працівників, приміщення кінотеатру здавалося в оренду (хоча в Департаменті економіки немає ніяких договорів з цього приводу), а кінопрокат став неконкурентоспроможним. Міська влада ніяк не відреагувала на неодноразові звернення до неї працівників кінотеатру. «Якщо не знайдуться кошти, то прийдеться закрити кінотеатр» – таку відповідь дала влада міста. А це єдиний кінотеатр у Чернівцях, який будувався саме для такого його функціонування.

Раніше в Чернівцях було 8 кінотеатрів, зараз – три. Одному з них загрожує знищення. «Ми не можемо втратити кінотеатр ім. І. Миколайчука! Ми повинні розуміти, що якщо ми будемо втрачати кіномистецтво, або можливість донести його до глядача, ми просто побудуємо бездумну націю, яка не буде здатна мислити, націю, яка буде просто споживачем хот-догів!..» – запевнив Назар Горук.
«Ми ВО “Свобода” захищаємо не тільки кінотеатр, ми захищаємо ім’я нашого видатного діяча» – такими словами завершив прес-конференцію Михайло Гоменюк.

***
Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО «Свобода»

***************************
За підтримки:
Ты не знаешь, что выбрать? Лучшие Киевские отели и гостиницы! Добро пожаловать в гостиницу «Украина».


Tags: , ,