У ЧНУ відбулись літературні читання

__________________________________________

У Мармуровій залі Чернівецького університету імені Ю. Федьковича сьогодні відбулися літературні читання, приурочені 75-річчю від дня народження Анатолія Добрянського.

Під час заходу було презентовано книгу, присвячену життю та творчості видатного буковинця. Анатолій Миколайович був неперевершеним лектором, його навіть називали Буковинським Златоустом. Вчений та педагог, Анатолій Добрянський працював на філологічному факультеті Чернівецького університету.

Ті, хто відвідував його лекції, і ті, хто потрапляв на літературні вечори Добрянського, досі їх згадують. За своє життя Анатолій Миколайович зібрав понад 20 тисяч книг. Завдяки його зібранню в Чернівцях створено муніципальну бібліотеку імені Анатолія Добрянського, що знаходиться в приміщенні на вулиці Українській, 22.
Перед початком цього літературного заходу було презентовано книгу спогадів про відомого науковця, яку видали на кошти одного з учнів Анатолія Миколайовича.

Під час літературного вечора у виконанні студентів ЧНУ звучали улюблені пісні Анатолія Добрянського, його вірші та уривки з творів.

ЧНУ


Tags: , , , ,