Чернівці шукають свій туристичний бренд

Конкурс на розробку туристичного бренду Чернівців – логотипу зі слоганом – оголосив Центр економічного розвитку міста. До участі у конкурсі, який триватиме до 10 липня, запрошено як фізичних, так і юридичних осіб. Про це повідомила директор Центру економічного розвитку міста Наталія Філатова.

Пропозиції щодо туристичного бренду Чернівців, які надійдуть на конкурс, оцінюватиме робоча група з реалізації проекту “Підвищення конкурентоспроможності Чернівців на туристичному ринку України через утвердження його ідентичності та впровадження європейських традицій відпочинку – Різдвяного ярмарку”, який став у цьому році переможцем Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

На логотипі має бути графічне зображення унікальних та легко впізнаних атрибутів міста (пам’ятки архітектури, історичні події, видатні особистості). Його змістовне, кольорове, естетичне та інше сприйняття має відображати ідентичність Чернівців. Слоган має поєднуватися з графічним оформленням логотипу та висловлювати його суть.

Автор , якого буде визнано переможцем конкурсу на кращий туристичний бренд Чернівців, отримає заохочувальний приз. З ним також буде укладено угоду на використання логотипу.

(с) Прес-центр міської ради

 • Конкурсна робота Дизайн-студії ZetDesign «Туристичний бренд Чернівців»
  http://www.zetdesign.net/pt_ident_cv_logo.php

 • о, дякую за лінка!

  цікаво задумано…

  було би класно зібрати усі конкурсні роботи і виставити окремою публікацією

 • Так було б непогано і ще голосування зробити :)

 • голосування зробити – це вже запросто:)

  лиш мережевий потенціал регіону, боюся, не дотягне до масового голосування..

  хіба зкооперуватися усім онлайновим ресурсам краю, зробити одне спільне голосування на усіх (тобто голосуєш на одному сайті – результати показує на усіх) – тоді, може..

  і то, боюся, не надто "піде в народ":)

 • Чому не піде головне щоб міська рада це підтримала і в мас-медіа дала інформацію на яких ресурсах можна проголосувати. Або зробити окремий сайт, наприклад, як це зробили одесити.

 • так, це був би ідеальний варіант: окремий сайт з усіма конкурсними роботами та голосуваннями, коментуваннями тощо.

  ПЛЮС – КОДИ РІЗНОГО РОДУ ВІДЖЕТІВ, які можна вставляти БУДЬ-КУДИ і на яких також можна було б голосувати із зарахуванням до центральної БД.

  дійсно було б гарно:)

 • Напевно так ми і зробимо :)

 • одразу давайте знати!

  і якшо чимось можемо допомогти – також звертайтесь

 • Ок! Думаю допомога не завадить :)

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото