Чернівці шукають свій туристичний бренд

Конкурс на розробку туристичного бренду Чернівців – логотипу зі слоганом – оголосив Центр економічного розвитку міста. До участі у конкурсі, який триватиме до 10 липня, запрошено як фізичних, так і юридичних осіб. Про це повідомила директор Центру економічного розвитку міста Наталія Філатова.

Пропозиції щодо туристичного бренду Чернівців, які надійдуть на конкурс, оцінюватиме робоча група з реалізації проекту “Підвищення конкурентоспроможності Чернівців на туристичному ринку України через утвердження його ідентичності та впровадження європейських традицій відпочинку – Різдвяного ярмарку”, який став у цьому році переможцем Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

На логотипі має бути графічне зображення унікальних та легко впізнаних атрибутів міста (пам’ятки архітектури, історичні події, видатні особистості). Його змістовне, кольорове, естетичне та інше сприйняття має відображати ідентичність Чернівців. Слоган має поєднуватися з графічним оформленням логотипу та висловлювати його суть.

Автор , якого буде визнано переможцем конкурсу на кращий туристичний бренд Чернівців, отримає заохочувальний приз. З ним також буде укладено угоду на використання логотипу.

(с) Прес-центр міської ради


Tags: ,