Місцеві медіа в рамках дотримання європейських стандартів

18 листопада в Блакитній залі Чернівецького національного університету в межах проекту «Сприяння європейським стандартам в українському медійному середовищі», що здійснюється Радою Європи та Європейським Союзом, відбулась презентація дослідження місцевих медіа в рамках дотримання європейських стандартів. Зокрема, були оприлюднені результати моніторингу найвпливовіших ЗМІ регіону з питань, що свідчать про рівень відображення аудиторії та її проблем, спроможність до саморегуляції, володіння професійними та етичними стандартами, правову культуру тощо. Результати дослідження презентував відомий медіа експерт, кандидат філологічних наук, голова Комітету «Рівність можливостей» та керівник моніторингових проектів Асоціації «Спільний простір» Олександр Чекмишев. У презентації взяли участь представники місцевих ЗМІ, студенти та викладачі факультетів журналістики та історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ, члени Діалогової групи проекту.

Також відбулось засідання Діалогової групи проекту, що складається з представників місцевих органів влади, неурядових організації та засобів масової інформації. В ході засідання учасники обговорили результати дослідження та напрацювання по проекту, а також план роботи групи на листопад – грудень 2010 року.

Регіональний компонент проекту «Сприяння європейським стандартам в українському медійному середовищі» на теренах Буковини здійснює Чернівецька обласна громадська організація «Центр соціального партнерства». Партнером проекту є Чернівецька міська рада. Повний звіт за результатами дослідження місцевих медіа можна знайти на сайті Центру соціального партнерства civilsociety.cv.ua

Подивитися повний звіт можна за цим посиланням (пдф)

(с) Прес-центр міської ради


Tags: ,