Chernivtsi In Touch. Завершилася перша міжнародна IT-конференція у Чернівцях

У суботу, 5 червня, у Чернівцях вперше відбулася айті-подія подібного рівня і масштабу – перша Міжнародна IT-конференція Chernivtsi In Touch спеціалістів у галузі розробки ПЗ.
Організатори – ТОВ “Юкон-Софтваре” у співпраці з ЧНУ та ЧТЕІ КНТЕУ і ще цілим рядом партнерів.

На camp приїхало багато цікавих доповідачів, а також і самих учасників. Географія присутніх вражала своїми масштабами: Харків, Київ, Житомир, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці. А також зарубіжні гості з Москви і Санкт-Петербургу, Утріхту (Голандія).

В рамках конференції проводились як тематичні доповіді так і майстер-класи.

Доповідачі і теми доповідей (мовою оригіналу): Юлия Нечаева «Два мира тестирования»(Москва), Тимофей Евграшин «Всегда ли ваш Scrum-Scrumy», Стас Давыдов «Викиномика – новые бизнес-модели массового сотрудничества», майстер-клас «Мотивация, решение конфликтов и управление процессом изменений в командах», Юрий Малый «Тестирование в Scrum/Agile проектах”, Артем Сердюк (Житомир) «Высшее образование vs бизнес: откуда взялась эта пропасть», Кирилл Сорудейкин (Харьков) «Культура личности и культура организации в программной инженерии», Сергей Остапов (Черновцы) «Вуз и IT – где же их стык? Наши результаты», Ростислав Чайка (Львів) «Mission smpossible: Як знайти нішу для свого IT-стартапу», Тьерк Хирсинг (Утрихт) «Why the power of the crowds is driving the future of the business».


Тьерк Хирстинг, виступав першим.


Окрім корисно, як бачимо, було і весело.


______________________________
Стас Давидов з доповіддю про викиноміку.

Загалом camp був гарно зорганізоаний, цікаві доповідачі і теми доповідей. Розігаш призів. Думаю, що кожен взяв для себе щось нове і корисне з цієї ІТ-конференції.

Окрема подяка організаторам за гарний відгук про наше видання.

Отже, перша ІТ-конференця у Чернівцях відбулася.
Коли наступні? Чекаємо!

*********************************

Фото і текст – Людмила Шеремета [lekssus@bukovynaonline.com]


Tags: , ,