Географічний четвер: Чехія


Учора, 18 лютого, у Literatur Caf? культурно-мистецького центру “Українська книга” (Центральна площа, 10) відбувся уже традиційний Географічний вечір; тема – Чехія та її столиця Прага.
Географічні вечори – вечори, під час яких у характерній невимушеній обстановці Literatur Caf? проходить обговорення якоїсь наперед визначеної країни: її культури, історії, економіки тощо. Час проведення – 18:00 кожного четверга у Literatur Caf?.
Цікавим також є те, що на кожен вечір, як правило, запрошуються люди, що побували у тій країні; люди, які знають її мову; люди, які мають що розповісти з власного досвіду.


Наскільки вдалими є ці вечори, наскільки цікавими, наскільки унікальними? – мабуть, треба особисто прийти і дати відповіді на ці запитання.
Слідкуйте за анонсами:)

  • Anonymous

    У кожного є тепер нагода дізнатись про країни та міста, в яких хотілось би побувати, більше. Знайомство з новими людьми і просто відпочинок після напруженого дня…все це подарує вечір у географічному кафе. Приходьте, не пожалкуєте

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото