Центр Чернівців прибиратимуть двічі на день

Дворазове прибирання центральної частини Чернівців мають забезпечити вже у 2009 році районні у місті ради. Їх також зобов’язано посилити контроль за дотриманням санітарного стану у місті після 18.00 та у вихідні дні , огородити місця збору твердих побутових відходів. Таке рішення 24 грудня прийняла сесія міської ради.

До 1 вересня 2009 року у Чернівцях мають намір провести ревізію місць звалищ твердих побутових відходів, за результатами якої внести зміни та доповнення в документацію та реєстр місць видалення відходів. У місті буде також проведено технічну інвентаризацію зелених насаджень загального користування., оскільки останній раз така інвентаризація проводилася в 1988 році.
На сьогодні у Чернівцях середня укомплектованість двірниками становить у Першотравневому районі – 55%, Садгірському – 51%, Шевченківському – 54%. Середня зарплата двірника – 1000-1052 гривні.

Для збору твердих побутових відходів у місті встановлено понад 1340 контейнерів, а на вулицях для сміття лише цього року встановлено 950 урн.
За порушення правил благоустрою у цьому році складено 2078 протоколів , за якими отримано майже 80 тис. грн.. штрафів.

Чернівецька міська рада вирішила звернутися до Верховної Ради та Президента з клопотанням щодо підвищення розміру адміністративної відповідальності за порушення Правил благоустрою територій та санітарно-екологічних норм.

(с) Прес-центр МР

_____________________________________


Tags: