Презентація авіарейсу “Тімішоара – Чернівці- Тімішоара” від “Carpatair”.

Учора, 19 травня о 20:30 в ресторані “Чернівці” готельно-туристичного комплексу “Буковина” відбулася презентація регулярного міжнародного авіарейсу “Тімішоара – Чернівці- Тімішоара” румунської авіакомпанії “Carpatair“.
Вже з 28 травня відбуватимуться три переліти на тиждень:
понеділок, середа, п’ятниця – Чернівці-Тімішоара, 06:40 – 07:45;
вівторок, четвер, субота – Тімішоара-Чернівці, 15:20 – 16:20.

Переліт, відповідно, триватиме 50 хвилин.

Презентація – чудово організована, прекрасно реалізована, проведена на найвищому рівні, – може сміливо слугувати взірцем для усіх побідних заходів: невимушена обстановка, необтяжлива “офіційна” частина, вдалий час і місце проведення, високі гості, змістовне доведення інформації, цікавий розіграш серед присутніх, вишукані напої; і навіть сувеніри на пам’ять.
Приємно вражає.

Микола Федорук, міський голова Чернівців;
Gheorghe Ciuhandu, Primarul Timisoarei (ґеорґе Чуханду, міський голова Тімішоари)
Ніколає Петров, засновник і президент компанії “Carpatair“.

Пан Чуханду розповів про бесіду із Миколою Трохимовичем та наміри стосовно тіснішої співпраці між Чернівцями та Тімішоарою

Пан Петров розповів про компанію, озвучив презентацію основної інформації; відмітив істотнє покращення інфраструктури аеропорта Чернівців.
Чудово володіє російською мовою.
Висловив упевненість в тому, що вже за три місяці рейси будуть виконуватися не три, а шість разів на тиждень.

За деякий час відбувся оголошений з самого початку розіграш: при вході кожен мав можливість вкинути в скляну півкулю свою візитівку; а тепер пан Петров всліпу витягує три з них – власники яких отримують два безкоштовні авіаквитки, що чинні до кінця року.

Перший переможець – Шерстень Віктор Вікторович

“СВ-тур”

“Срібна чашка”

“Срібна чашка”

Безперечно, презентований авіапереліт – велике досягнення для Чернівців зокрема і Буковини в цілому; співпраця із сучасною європейською авіакомпанією – ознака визнання Краю та аеропорта Чернівців як надійних і перспективних партнерів; а можливість налагодження тіснішої взаємовигідної співпраці із містом Тімішоара – ніщо інше як європейська інтеграція в дії.


Tags: , , , ,