Сучасна політологія та історія політики: Ігор Буркут в обласній науковій бібліотеці

«Політологія – наука, об’єктом якої є політика та її взаємовідносини з особою і суспільством», – таке трактування енциклопедичних словників. Однак у визначенні предмета політології серед науковців існують різні підходи. З точки зору частини науковців – політологія – це наука про систему форм і методів політичного владування, інша точка зору розглядає систему закономірностей розвитку і функціонування демократії, основою наступної – є розвиток і функціонування політичної культури.

Українська політологічна наука в середовищі європейської поступово усуває дефіцит наукових праць. В даному напрямку плідно працюють науковці Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича, студенти кафедри політології та державного управління ЧНУ, Буковинський політологічний центр.

Вагомі напрацювання та багатий життєвий досвід науковця – політолога, непересічного педагога та лектора Ігора Григоровича Буркута, автора ряду книг (в т.ч. і з питань політології) внесли вагомий внесок в розвиток вітчизняної науки.

Читацька конференція «Сучасна політологія та історія політики» стане ще одним кроком до розуміння проблеми політичної історії в сьогоденні та підвищення загального рівня політичної культури суспільства.

Своїми думками обміняються перші читачі творів І.Г.Буркута – студенти, небайдужа буковинська громада, колеги, співавтор видання «Виборчі технології: регіональний досвід» Олексій Колесников, викладач ЧНУ ім.Ю.Федьковича.

Читацька конференція відбудеться 21 квітня 2010 року о 12.00 за адресою: м.Черніці, вул.О.Кобилянської, 47 (ІІ поверх).

(с) Прес-служба Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім.М.Івасюка


Tags: ,