“БУМ” на Інтері: від Чернівців уже 3 кандидати

Телеканал “Інтер” розпочинає новий екстремальний та видовищний проект “Битва українських міст“. Позмагатися за своє рідне місто і стати учасником проекту на головному каналі країни може стати кожен дорослий українець.

БУМ (Битва українських міст) – всеукраїнський проект, у якому мешканці 26 обласних центрів країни боротимуться за право називати своє місто Найкращим містом України. БУМ (Битва українських міст) – всеукраїнський проекту, у якому мешканці 26 обласних центрів країни боротимуться за право називати своє місто Найкращим містом України. “БУМ” знімається за форматом компанії Endemol . Його оригінальна назва звучить як Wipeout, що у перекладі означає “повне знищення”. Wipeout з великим успіхом іде на найбільших каналах світу, а за кількістю падінь на секунду – увійшло до Книги рекордів Гіннеса. Українська версія обіцяє бути ще більш екстремальнішою та захоплюючою, словом – це справжній прорив, телевізійний “БУМ”!

У битві за звання “Найкращого міста країни” учасникам доведеться подолати найскладніші випробування, які не завжди до снаги навіть досвідченим спецназівцям! Гігантські атракціони, басейни води і багнюки, величезні палаючі кулі, що рухаються із неймовірною швидкістю, а на додачу цілий арсенал витончених конкурсів та естафет випробує на міцність наших земляків. Головна телевізійна битва українських міст відбудеться у лютому в Буенос-Айресі серед розкішних декорацій справжньої аргентинської природи.

Кожне місто представлятиме команда з п’яти учасників: двоє чоловіків, дві жінки і Капітан команди – відома людина, уродженець цього славного міста. Саме Капітан обиратиме гравців команди серед своїх земляків, достойних представляти рідне місто у битві українських міст. Кожен з вас має шанс взяти участь у “БУМі”!

– Цей проект допоможе зміцнити дружбу між українськими містами, – каже виконавчий продюсер телеканалу “Інтер” Єгор Бенкендорф. – Навіть незважаючи на те, що вони змагатимуться між собою. Адже спортивні змагання в екстремальних умовах є певним об’єднуючим фактором для усіх учасників. Я впевнений, що представники різних українських міст підтримуватимуть і вболіватимуть одне за одного, будуть ділитися своїми емоціями та враженнями. Тим паче що разом вони проведуть цілий місяць в одному з найкрасивіших куточків світу – Буенос-Айресі.

Докладніше – на офіційній сторінці проекту,
заповнити анкету можна тут же


Tags: ,