“Буковинські зустрічі” та Міжнародний фестиваль народних ремесел “Буковинські джерела”

До Дня міста Чернівців у рамках проекту ТАСІS «Спільна культурна спадщина», що здійснюється міською радою за фінансової підтримки Європейської Комісії, 3 та 4 жовтня на площі Турецької криниці відбудеться 2-й Міжнародний фестиваль народних ремесел «Буковинські джерела» за участю українських та румунських майстрів народного мистецтва.

3 жовтня о 12:00 урочисто буде відкрито 20-й ювілейний Міжнародний фольклорний фестиваль «Буковинські зустрічі». Цьогоріч в ньому візьмуть участь 7 колективів з Польщі, Словаччини, Румунії та 16 українських колективів.

Урочиста хода учасників фестивалю пройде центральними вулицями міста від Театральної площі до Соборної, вул. Кобилянської, Центральною площею та площею Філармонії. З 13:00 год. Колективи учасники фестивалю виступатимуть на вул. Кобилянської, де одночасно проходитиме виставка-продаж страв національних кухонь народів Буковини),а також на площі Філармонії. Гала-концерт фестивалю триватиме з 17:00 до 20:00 год. на площі Філармонії.

4 жовтня о 11:00 год. в приміщенні школи №1 (вул. Емінеску, 1) відбудеться презентація книг проекту – «Буковина: спільна культурна спадщина» та І.Чеховського «Чернівці – місце зустрічі культур та релігій», а також фільму «Буковина без кордонів», бази даних проекту.
Заходи відбудуться за участю офіційної делегації Сучавського повіту Румунії.
Запрошуються чернівчани, представники ЗМІ.

(c) Прес-центр МР


Tags: , , ,