Підписано угоду про 21-й Міжнародний фольклорний фестиваль «Буковинські зустрічі»

23-24 січня делегація Чернівецької області взяла участь у підписанні угоди про 21-й Міжнародний фольклорний фестиваль «Буковинські зустрічі», яке відбулось у місті Турчанське Тепліце (Словаччина) за участю представників місцевих органів влади всіх країн-співорганізаторів фестивалю: Польщі, Угорщини, Румунії, Словаччини та України.

Чернівці та Буковину представляли заступник міського голови Інна Онацька та начальник управління культури і туризму обласної державної адміністрації Петро Брижак. Міська та обласна влада вже 10 років поспіль є співорганізаторами цього яскравого свята фольклору, яке традиційно радує глядачів у Дні міста. Тож партнери з п’яти європейських країн дійшли спільного висновку, що, незважаючи на кризу, фестиваль буде розвиватись і житиме ще багато десятиліть.

Незабаром стане відомо, які саме фольклорні колективи представлятимуть Україну в рамках фестивалю за кордоном, і які виступатимуть в Чернівцях в жовтні цього року. З цього приводу буде проведено прес-конференцію з художнім директором фестивалю Збігнєвом Ковальським. Про час і місце прес-конференції буде повідомлено додатково.

(с) Прес-служба ОДА


Tags: , , , ,