Буковинці пишуть біблію

Сьогодні, 13 вересня, у приміщенні Мармурової зали Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича (вул.Коцюбинського,2) відбулася презентація міжнародної акції «Народи Світу пишуть Біблію від руки рідною мовою».

Участь у заході взяли Міністр інформації та діаспори держави Ізраїль пан Юлій Едельштейн та Президент об’єднання Канадських друзів Єврейської общини України пан Натан Джекобсон.

Під час акції кожен її учасник отримав змогу власноруч переписати один із віршів Біблії мовою свого народу на спеціальних аркушах, що є однаковими за розміром та якістю в усіх країнах-учасницях проекту.

Кожен учасник акції, який здійснив запис у Біблії, отримав іменне свідоцтво, а його ім’я буде записане у Будинку Біблії разом з іменами інших 20 137 учасників (адже саме стільки віршів містить Біблія) від кожної країни та з’явиться на Інтернет-сайті проекту: www.bible-valley.org/inscribing «Народи Світу пишуть Біблію» в Україні.

Біблійний вірш, переписаний буковинцями, увійде до загального рукопису, який згодом буде переплетено та передано до Будинку Біблії, що знаходиться в Біблейській долині на Святій Землі.

Акція «Народи Світу пишуть Біблію» започаткована цього року і охопила вже понад 50 країн світу.

А почалося усе з малюнків, надісланих дітьми з усього світу у рамках програми вшанування п’ятдесятиріччя створення держави Ізраїль:

Які було виставлено прямо тут на загальний огляд.

Загалом урочистості тривали довго. Виступали посадові особи (які, до речі, майже усі чудово володіли російською; а посол з особливо важливих доручень Ізраелю взагалі народився у Чернівцях; правда, не був тут уже 39 років)

Крім того – вокальні виступи, потім – жива музика…
Безперечно – дуже гарна організація заходу; і, звісно ж, місце проведення відповідне.


Tags: , ,