Буковина у 2009 році і найближчі перспективи краю


Сьогодні о 12:00 відбулася селекторна прес-конференція голови обласної державної адміністрації Володимира Куліша та голови обласної ради Івана Шилепницького на тему “Буковина у 2009 році і найближчі перспективи краю”, де було оприлюднено узагальнені результати соціального та економічного розвитку реґіону за минулий рік.

Торкнулися і капітального будівництва, і культури, і транскордонного співробітництва, і спорту, і проблем зі сміттям у краї.
На жаль, інформації дуже багато, а час прес-конференції обмежено – тож від журналістів обласних та районних ЗМІ прозвучало буквально кілька запитань.

Загалом – судячи з індексу цін та динаміки реальної заробітної плати, обсягів інвестицій (у тому числі іноземних); а також – із темпів капітального будівництва, наш край виглядає досить виграшно на фоні інших областей України.

Найближчі ж перспективи, стверджують можновладці, дуже залежать від і президентських виборів, і від виборів до органів місцевого самоврядування;
“якісь серйозні структурні зміни, – стверджує пан Шилепницький, – про них можна буде говорити аж десь у другому півріччі, коли стабілізується політична ситуація”.
Крім того – Чернівецьку область у 2010 році буде обрано пілотною для впровадження нових моделей системи адміністративного управління.

Що ж, поживемо – побачимо.


Tags: , , , ,