Буковинські призовники прийняли військову присягу

119 молодих солдатів поповнили ряди збройних захисників Батьківщини. Як відзначив заступник голови обласної державної адміністрації Василь Бурлака, проходити службу в 300-му Чернівецькому окремому Гвардійському механізованому Будапештському полку – висока честь. “Кожен солдат, котрий склав військову присягу, має усвідомити всю повноту особистої відповідальності перед рідними і близькими, перед своєю Батьківщиною за старанне і бездоганне оволодіння військовим ремеслом, щоби у потрібний час стати на захист рідної землі”, – зауважив Василь Бурлака у вітальному слові.

Заступник голови облдержадміністрації наголосив, що керівництво області постійно тримає у полі зору стан і розвиток оборонного сектору. Василь Бурлака привітав новобранців та їхніх батьків з визначною подією у житті юнаків, котрі сьогодні стають солдатами, побажав здоров’я, щастя, достатку, миру, нездоланної віри у майбутнє, нових і вагомих здобутків у розбудові нашої держави та зміцненні її обороноздатності.

Як повідомили у відділі з питань запобігання та протидії корупції апарату обласної державної адміністрації, у день складання військової присяги відбулися шикування особового складу полку в лінію ротних колон, мітинг, присвячений прийняттю присяги, проходження полку урочистим маршем, винесення державного та бойового прапорів, показовий виступ елементів стройових прийомів, показовий виступ розвідувальної роти, показовий виступ оркестру частини, огляд присутніми військової техніки та зброї.

(с) прес – служба ОДА


Tags: ,