БУКОВИНСЬКА ЗИМА 2009

21 лютого 2009 року в Чернівецькій області пройшов учбово-тренувальний ралійний збір організований автомобільним клубом «Буковина» та компанією «Автоплаза».

Таким незвичайним чином організатори зібрали гонщиків на зимових тренуваннях зі спринт-ралі. Тренування проходили на спеціально підготовлених трасах зі сніжно-льодовим покриттям, які готуються для подальшого використання в ралійних перегонах. Участь взяли всі бажаючі гонщики на спортивних автомобілях класів N, A, У, Д. Організатори запланували програму тренувань, в якій були присутні не лише практичні, але й учбово-пізнавальні семінари.

На ралійній трасі вболівальників та глядачів спортивного дійства зібралось чимало, адже перегони по засніженій трасі є одним з найвидовищних дійств року.
Не всім гонщикам вдалось показати гідний результат, а деяким, навіть, втримати автомобіль на трасі. Один з кращих результатів продемонстрували гонщики команди «Автоплаза» на автомобілі Dacia Logan – Костянтин Жук та Олексій Попович.

Не зважаючи на те, що пройшли тренування, а не повноцінні змагання з призовими місцями та нагородами, багато гонщиків оцінили особливу потребу в таких заходах – для роботи над автомобілем та постійним вдосконаленням майстерності.

(с) Віталій Багмет, керівник відділу маркетингу Автоплаза
8(050)670-58-80
8(068)149-66-04
E-mail: bagmet@avtoplaza.ua
ICQ: 446-222-076


Tags: ,