Букова віть 2009, день п’ятий: підсумкова прес-конференція

Учора ж, 7 червня, у мальовничому закутку Обласного музею народної архітектури і побуту відбулася прес-конференція за підсумками проведення міжнародного фестивалю національних культур “Букова віть”.

Учасники прес-конференції:
голова болгарської делегації;
Сафронова Алла Василівна, директор районного будинку культури Дніпропетровського району Дніпропетровської області;
Петро Михайлович Брижак, начальник управління культури та туризму Чернівецької ОДА;
Іван Шилепницький, голова обласної ради; голова організаційного комітету фестивалю “Букова віть”;
Іван Пілат, заступник начальника управління культури та туризму; директор фестивалю “Букова віть”;
Унгуряну Валерій Михайлович, начальник інформаційно-аналітичного відділу Чернівецької обласної ради.

Іван Орестович одразу розпочав із самокритики: вказав на недоліки організації Фестивалю, основним із яких таки було визнано недостатній рівень інформатизації та реклами.
Рекламні плакати пан Шилепницький охарактеризував як “відверто говорячи, на рівні сільського ярмарку”.
На майбутнє обіцяв і білборди, і рекламні плакати, і запрошення, і потужну рекламну кампанію. Тому що дійсно шкода, коли такі неймовірні заходи збирають так мало глядачів.

Фінансовий момент: усього Фестиваль обійшовся в межах 400 тис.грн., в тому числі 25 тисяч надала у якості спонсорської допомоги фракція БЮТ (обласної ради), “декілька десятків тисяч” – Фонд Арсенія Яценюка.

І співпрацю зі спонсорами Іван Орестович також окреслив надалі як пріорітетну: “питання не в тому, щоб залучити спонсорську допомогу, а в тому, щоб дати суб’єктам господарювання взамін можливість отримати зиск”, що, звісно ж, нерозривно пов’язано із масовістю заходів у рамках Фестивалю.

Також було згадано про блискуче представлення Буковинської культури на Фестивалі мистецтв України та захват Президента України і його родини (про що опубліковано й на офіційному сайті Президента!)

Іван Пілат висловив сподівання, що згодом Фестиваль стане самоокупним

Петро Михайлович у першу чергу відзначив надзвичайну насиченість культурних заходів: справа в тому, що усі колективи Буковини виступили на вітальному концерті в Літньому театрі; наступного ж дня відбули до Києва на Фестиваль мистецтв України; і частина з них вже учора виступали на сцені Обласномого музею народної архітектури та побуту!
Разом з тим на цьому ж тижні велика делегація народних виконавців відбуває до Польщі на “Буковинські зустрічі”, і цього ж тижня інша – до Очакова на фестиваль.

Алла Василівна як гість Фестивалю поділилася виключно позитивними враженнями щодо його організації та дуже високого рівня проведення

голова болгарської делегації подякував усім причетним і висловив готовність приїхати “якщо нас запросять наступного року”

Що ж… Фестиваль національних культур “Букова віть” – ВІДБУВСЯ!
Дуже сподіваємось, що наступного року усе буде на такому ж високому рівні – але буде таки проведено потужну інформаційну промо-кампанію, і дійство збере достойну кількість глядачів.


Tags: , , ,