Букініст потрапив до “Ліги кращих” 2010 року

За офіційними даними Державного комітету статистики України та відповідно до Європейського стандарту рейтингування цього року проведено ранжування економічних показників і динаміки серед 350 тисяч суб’єктів господарювання України.

З кожної галузі визначено підприємства-лідери, які потрапили до “Ліги кращих” 2010 року. Саме ці компанії мають ексклюзивне право називатися Лідерами у своєму виді економічної діяльності та претендувати на статус “Підприємство року 2010”. Цьогоріч перевагу над конкурентами здобуло буковинське державне комунальне торгове підприємство магазин “Букініст”.

Книжковий магазин посів четверте місце у своїй галузі “Роздрібна торгівля уживаними товарами в магазинах” за підсумками останніх двох років серед усіх підприємств України у класі “малі підприємства”, кількість офіційно працюючих до 50 робітників. Організаторами рейтингу запрошено директора ДКТП магазин “Букініст” Марину Лібанову взяти участь в урочистому офіційному прийомі для отримання ордену “Почесний Хрест” та сертифікату “Керівник року 2010”, а також статус-нагороду “Підприємство року 2010”. Рейтингування номінантів відбувалося за низкою критеріїв, а саме блок економічних, соціальних критеріїв та блок динаміки зростання. Статус “Підприємство року 2010” надає чимало переваг для лауреата. Сертифікат “Підприємство року” використовується як вагомий аргумент у залученні кредитних та інвестиційних коштів, підприємству надається перевага у державних та комерційних тендерах. Крім того, такий статус створює позитивний імідж перед клієнтами, партнерами, контролюючими установами, свідчить про стабільність підприємства та його внесок у економічний розвиток краю, сплату податків та соціальну відповідальність.

Прес-служба ОДА


Tags: , ,