Юлія Боднарюк, Ґранд Корона в номінації “Кіносценарії”


На десятій ювілейній Церемонії нагородження Всеукраїнського літературного конкурсу романів, кіносценаріїв, п’єс та пісенної лірики про кохання «Коронація слова» учора, 10 червня, Ґранд Корону в номінації “Кіносценарії” завоювала наша землячка Юлія Боднарюк – за ґранд кіносценарій “Атестація”.

Ґранд Коронація слова – конкурс у трьох номінаціях: ґранд романи, ґранд кіносценарії, ґранд п’єси; це – конкурс серед переможців за усі 10 років існування фестивалю, конкурс між кращими з кращих у своїх номінаціях.
Юлія Боднарюк у 2001 році завоювала І премію у номінації “кіносценарії” зі сценарієм “Візит до Папи”, і ось тепер – ґранд корону з кіносценарієм “Атестація”!


Вручав ґранд корону сам Кшиштоф Зануссі!


“Для мене це повна несподіванка! Дуже приємно отримати таку нагороду, тим більше з таких рук!”

Корона для кращих з кращих – від студії ювелірного дизайну «Гарарук». Покриття корони – 24-каратне золото (це те, чим покривають церкви). Її прикрашають пір’я письменницьких ручок, а також по всьому вінцю викладені яскраві рубіни.

“В Україні нема кіна!” – озвучує очевидну істину Юлія Боднарюк; відповідно, жодних пропозицій щодо переможного кіносценарію з 2001 року так і не надходило. Правда, ділиться пані Юлія, пропонували переробити його на роман і видати.
Щодо кіносценарію, який здобув учора ґранд корону, – також жодних ілюзій: знімати ніхто не буде.

Що змінилося з 2001 року? – “я постаршала на 9 років і погладшала на 9 кілограмів”, – жартує пані Юлія.
У найближчому майбутньому збирається взятися за написання роману – і, звісно ж, номінувати його на “Коронацію”!

Вітання Юлії Боднарюк!

А чернівецьким поетам, прозаїкам, сценаристам – пишіть! Пишіть і номінуйте на “Коронацію слова”!


Tags: , ,