Чорний список роботодавців від Національного Форуму профспілок України

Сьогодні, 28 квітня, о 12:00 в Чернівецькому прес-клубі реформ представники Національного Форуму профспілок України оприлюднили список підприємств Чернівецької області, на яких зафіксовано незаконні звільнення, невиплати зарплат, недотримання колективних угод та незабезпечення основних принципів соціального захисту – який складено на основі даних, отриманих в результаті опитування, проведеного серед трудових колективів Чернівецької області.

Крім того – сьогодні ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ, на рівні країни – НАЦІОНАЛЬНИЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ, і представники Національно Форуму профспілок України виявилися єдиними, хто взагалі згадав про цю дату.

Пані Марина Костюк та пан Петро Сидор – представники НФПУ.

Ось, власне, “чорний список”:

1. ТОВ “Екосир”, Новоселиця.
2. ТОВ “Сузір’я”.
3. ТОВ “Караван Чернівці”.
4. ЗАТ “Карпаткурортбуд”.
5. ВАТ Хотинське АТП.
6. “Чернівцітурист”.

Крім того, ПЕРШОГО ТРАВНЯ, у Міжнародний День солідарності трудящих, НФПУ проводить Всеукраїнську акцію “Стіна правди”: усі бажаючі можуть прийти о 10:00 на Соборну площу і написати усе, що кожен думає про владу та про свої проблеми.

Оприлюднення ж “чорних списків” нашим реґіоном не обмежилось: так, сьогодні ж, тільки на півгодини раніше (об 11:30), на прес-конференції в УНІАН Національний Форум профспілок України оприлюднив “Чорний список роботодавців України”.


Tags: , , ,