“Білоруська весна” у Чернівцях

Культура та література немає кордонів, і Чернівці мають особливу можливість це відчути!

20 травня з 16.00 до 18.00 год. в книгарні „Букініст” що на вул. Головній,31 в рамках проекту „Білоруська Весна” відбудеться зустріч з видатними письменниками сучасності – білорусом Уладзіміром Арловим (Володимиром Орловим) та українцем Олександром Ірванцем.

Уладзімір Арлов народився в 1953 р. Закінчив історичний факультет Білоруського державного університету. Перші літературні твори опублікував у студентських самвидавних альманахах “Блакітни ліхтар” та “Мілавіца”, після чого змушений був запізнатися з літературознавцями з КҐБ. Автор кількох книжок прози, поезії, есеїв та історичних нарисів, які останнім часом виходять у світ переважно за кордоном. Після приходу до влади А. Лукашенка був з політичних мотивів звільнений з видавництва “Мастацкая літаратура”. Лауреат Літературної премії ім. Францишека Богушевича Білоруського ПЕН-центру. Твори Арлова перекладено більш як двадцятьма мовами.

Олександр Ірванець – поет, прозаїк, перекладач. Народився 24 січня 1961 року у Львові. Проживав у Рівному. 1988 року закінчив Московський літературний інститут. Автор дванадцяти книг, п’ять із яких – поетичні збірки. Співпрацював із багатьма періодичними виданнями. Зараз має авторську рубрику в журналі “Україна”. Живе в Ірпіні.
Один із засновників популярного товариства “Бу-Ба-Бу” (до складу якого входять також Юрій Андрухович і Віктор Неборак). Викладає в Острозькій академії.

В 19.00 в арт-кафе „Гармонія” що на площі Філармонії автори Уладзімір Арлов та Олександр Ірванець зустрінуться з бажаючими послухати в їх виконанні власні поетичні та прозові твори, поспілкуватися на актуальні теми та відповісти на любі питання.
Ведучим люб”язно погодився бути досить відомий літературознавець, письменник та перекладач Олександр Бойченко.
У чернівчан є шанс почути і побачити 3 потужні літературні постаті одночасно.
Запрошуємо на таку важливу культурну подію в нашому місті.

(c) Марина Лібанова [bukinizm.che@i.ua]


Tags: , ,