Велодень-2010 у Чернівцях


Тисячі велосипедистів по всій Україні

зберуться на наймасовішу акцію

«Всеукраїнський Велодень»

Більш, ніж у 20 містах велосипедисти проїдуть центральними вулицями своїх міст на традиційному велопараді, виступаючи за взаємоповагу на дорогах.

29 травня центр столиці від Європейської площі перетвориться на живий ланцюг тисяч велосипедистів, які об’єднаються разом у велопробізі, організованому велоспільнотою Києва. Щорічний велопарад збирає прихильників двоколісного транспорту, з метою пропаганди здорового та активного способу життя та екологічної альтернативи міському авто, створення цивілізованих умов для велосипедистів у містах України. Цієї весни організаторами щорічного велопробігу виступили велоспільнота Києва разом з програмою Волонтери ООН в Україні.


_________________________________________
З кожним роком до акції долучається все більше учасників, все більше жителів великих міст України розуміють потребу в альтернативі традиційному транспорту на користь екологічного, економічного та здорового велосипеда. Крім Києва, Велодень вже традиційно пройде у Вінниці, Донецьку, Житомирі, Запоріжжі, Луцьку, Івано-Франківську, Одесі, Харкові, Чернігові та в інших містах. Учасники Велодня виступають за безпеку та взаємоповагу на дорогах, створення велодоріжок та велопарковок у громадських місцях.

Попередній план проведення Велодня у м. Чернівці:
11:00-11:30 збір біля центрального входу стадіону “Буковина”
11:30-13:00 рух центральною частиною міста : парк ім. Шевченка-вул. М. Кордуби-сквер-вул. Поповича-пл. Соборна-вул. Котляревського-пл. Театральна-вул. Університетська-Резиденція-вул. Університетська -пл.Центральна

Приєднуйтеся!!


Tags: , ,