Московське бієнале поетів – 2009

Цього року на традиційному, вже VI фестивалі поетів у  Москві – Бієнале поетів – 2009 беруть участь і наші земляки – Сашко Горський та Христя Венгринюк зі своїми відеопоетичними роботами.

Наскрізною темою цьогорічного фестивалю стане єднання мов та культур, незважаючи на політичні чи якісь інші суперечки  країн, що представлені.

У програмі фестивалю – як традиційні літературні читання, так і незвичні презентації поетичних збірок та видань,  присвячених поетам та поезії.

У фестивалі беруть участь поети з Росії, України, Білорусі, Грузії, Латвії, Литви, Молдови, Узбекистану, Естонії та інших країн.

Організатори фестивалю відмітили, що цього року основним гостем бієнале є Україна – Олександр Кабанов, Борис Херсонський, Людмила Херсонська, Сергій Жадан та Андрій Любка – тобто як російськомовні так і україномовні поети. Також у рамках бієнале серед багатьох заходів, спецпроектів та акцій відбудеться, зокрема, вечір-презентація Міжнародного поетичного фестивалю «Київські лаври»,  Гоголівський фестиваль, що проходить в Одесі,  Дніпропетровський поетичний фестиваль та інші форуми.  Їх представлятимуть  Олександр Кабанов та куратори фестивалю в 2009 році.

Організатори фестивалю — проект «Культурна Ініціатива», Buro17.

Фестиваль відбувається під патронатом Московської міської Думи та Уряду Москви


Tags: , ,