Сильна молодь – бібліотекам сіл

З 12 по 26 квітня ініціативна група «Сильна молодь» проводить акцію «Сильна молодь – бібліотекам сіл» за сприянням Чернівецької обласної організації політичної партії «Сильна Україна» та депутата Чернівецької обласної ради Добржанського С.О.

Мета акції: збір книжок серед студентів різних факультетів ЧНУ, БДФА та ЧТЕІ КНТЕУ, депутатів обласної ради та співробітників ОДА, а також усіх небайдужих, передача зібраних книг сільським бібліотекам, які відчувають їх дефіцит.

Зміст акції: в приміщеннях факультетів ЧНУ (фак. історії, політології та міжнародних відносин, географічний фак., фак. іноземних мов, філософсько-теологічний фак., філологічний фак., економічний фак., юридичний фак.), БДФА (в корпусах по вул. Штерна та по вул. Садовій) та ЧТЕІ КНТУ (в читальному залі), а також в будівлі ОДА, поряд з плакатами, на яких йдеться про дану акцію, розташовані спеціальні скриньки, в які усі бажаючі можуть покласти книги для подальшої передачі їх сільським бібліотекам Чернівецької області.

Ініціативна група «Сильна молодь» запрошує представників ЗМІ до участі в акції, а також наперед вдячна за будь-яку допомогу в її популяризації, що дасть можливість залучити більше людей і, відповідно, зібрати більшу кількість книг для сільських бібліотек.

Наші контакти: тел.: 095 11 999 77 – Володимир, 095 36 66 712 – Андрій;
ел.пошта: v.palagnuk@hotmai.com.

(c) Володимир Палагнюк


Tags: ,