Без троянд та вихідних

Режим прибирання історичної вулиці О.Кобилянської у Чернівцях затвердив виконком міської ради. Для її прибирання буде створено спеціальну дільницю при комунальному підприємстві «Чернівціспецкомунтранс», працівників якої набиратимуть на конкурсі.

Вулицю Кобилянської у Чернівцях прибиратимуть щоденно з 6 до 24.00, у тому числі у вихідні та святкові дні. Прилоткову частину доріг і тротуарів цієї та прилеглих до неї вулиць прибиратимуть тричі на добу. У літній період прибирання прилоткової частини доріг та тротуарів двічі на добу забезпечуватимуть вакуумно-підмітальні машини.

Щосуботи з 6.00 до 7.00 вулицю О.Кобилянської митимуть, а у літній період – з червня до вересня при температурі вище 25 градусів двічі поливатимуть.

Двірників до спецдільниці з прибирання цієї вулиці набиратимуть на конкурсі. Вони працюватимуть у дві зміни, без свят та вихідних, матимуть спеціальну форму і впродовж робочого дня повинні будуть прибирати вулицю та двори, влітку раз на день поливати дерева та квіти, а взимку – своєчасно чистити вулицю від снігу. Окрім того, робітникам доведеться стежити за дотриманням на вулиці порядку – поправляти лавочки, робити зауваження тим, хто веде себе неналежним чином, і навіть, за потреби, викликати міліцію. Для двірників цієї спец дільниці буде розроблено спеціальний штатний розпис. Окрім ставки, за добросовісну роботу вони щомісяця отримуватимуть премію у розмірі 100% тарифної ставки, а також за кожну годину, відпрацьовану у нічний час, надбавку до 40%, а у вечірній час – до 20% годинної тарифної ставки. Таким чином ,зарплата двірника становитиме майже 3 тисячі гривень. Конкурс на двірників оголосять у січні, а по-новому прибиратимуть вулицю О.Кобилянської з 1 березня.

(с) Прес-центр МР


Tags: ,