Бажаємо до України! – тріумфальна презентація

Анонсована презентація книги О.Добржанського та В.Старика «Бажаємо до України!», виданої одеським видавництвом «Маяк» – відбулася!

І не просто відбулася – а видалася надзвичайно позитивною, душевною, змістовною і виключно цікавою. А як же інакше, коли автори – цікаві неординарні люди, коли серед присутніх – фахівці-історики, представники громадських організацій, органів влади?

Книга – результат титанічної праці, неабиякої волі та працелюбства.
ДУЖЕ сподіваємося усі на вихід другого тому.

Пан Добжанський – автор
Пан Буркут – ведучий презентації
Пан Старик – автор, крім того – ювіляр (учора, першого квітня 2009 року, Володимир Петрович відсвяткував свій 50-й ювілей!)

Пан Павлюк, заступник голови облдержадміністрації

отримав відзнаку ОДА Буковина від пана Павлюка

Пан Унгурян

Від імені Івана Орестовича Шилепницького, голови Чернівецької обласної ради, вручив панові Старику Почесну грамоту.

Виступи Авторів: враження, спогади, хронологія подій, цікаві моменти…
“Це, взагалі-то, мав бути другий том, – ділиться спогадами Олександр Володимирович, – перший мав містити публікації в пресі, архівні матеріали; а вже другий – спогади, хроніки, щоденникові записи; але коли ми виграли ґрант – то прикинули яка з цих книжок товща і вирішили видавати саме ці матеріали першим томом: бо їх було більше”

Бібліотека, звісно ж, не залишилася осторонь – і також приєдналася до привітань на адресу Ювіляра та Почесного громадянина Буковини.

Далі – автограф-сесія і дарування книг бібліотекам, органам місцевого самоврядування.

Книга, до речі, У ПРОДАЖУ НЕ З’ЯВИТЬСЯ, КНИГАРНЯМИ ШУКАТИ ЇЇ НЕ ВАРТО: тираж – усього лиш 2000 примірників, які будуть розповсюджені бібліотеками по всій Україні.
Крім того – умови ґранту, отримання якого дало змогу видати книгу, категорично забороняють її продаж.

А після офіційної частини усіх присутніх було запрошено на фуршет.

До речі:

За що – окрема ВЕЛИЧЕЗНА дяка Авторам, і побажання якнайшвидше отримати змогу видати другий том (з тогочасними публікаціями в пресі та архівними матеріалами)!


Tags: , , , , , ,