Битва націй: день четвертий, заключний


Отож, фестиваль “Битва націй” все таки відбувся. Незважаючи на деякі негативні моменти, неточності у програмі, затримки з проведенням боїв, фестиваль залишив по собі купу позитивних вражень.

Українці, поляки, росіяни, білоруси, литовці та навіть один наполовину іспанець – усі учасники фестивалю боролися за перемогу до кінця.

Та в  понеділок, останнього для проведення фестивалю, разом з вранішньою прохолодою прийшло і усвідомлення того, що збірна команда Росії все ж має перевагу у всіх залікових боях.

Як показав досвід, крем від засмаги в подібних умовах – чи не найважливіша річ.

А на території проведення фестивалю свято продовжувало тривати. Торгівля йшла жваво і не залежала від наявної валюти.  Практично кожен з відвідувачів купив собі на згадку чи маленький сувенір, а чи навіть справжнього меча – це вже залежно від можливостей.

Багато хто з учасників приїздили сім”ями.
Отож збірна Росії разом з першим місцем отримала кубок “Битви націй” . Призовий фонд склав – 250 тисяч гривень.

Капітан збірної Росії Андрій Зімін не стримував своїх емоції.


Хлопці ж, зі збірної України, безсумніву, заслуговують на повагу. Можливо, десь не вистачило досвіду, можливо, витримки, та все ж вони нас здивували.

Завдяки натхненнику та організатору фестивалю- Антону Трубнікову, Україна врешті побачила, що воно таке – історична реконструкція Середньовіччя та лицарські бої – зі справжньою зброєю, справжніми синцями та переломами.
З нетерпінням чекатимемо на проведення другого фестивалю “Битви націй” наступного року.


Tags: , , , , ,