Битва націй: день четвертий, заключний


Отож, фестиваль “Битва націй” все таки відбувся. Незважаючи на деякі негативні моменти, неточності у програмі, затримки з проведенням боїв, фестиваль залишив по собі купу позитивних вражень.

Українці, поляки, росіяни, білоруси, литовці та навіть один наполовину іспанець – усі учасники фестивалю боролися за перемогу до кінця.

Та в  понеділок, останнього для проведення фестивалю, разом з вранішньою прохолодою прийшло і усвідомлення того, що збірна команда Росії все ж має перевагу у всіх залікових боях.

Як показав досвід, крем від засмаги в подібних умовах – чи не найважливіша річ.

А на території проведення фестивалю свято продовжувало тривати. Торгівля йшла жваво і не залежала від наявної валюти.  Практично кожен з відвідувачів купив собі на згадку чи маленький сувенір, а чи навіть справжнього меча – це вже залежно від можливостей.

Багато хто з учасників приїздили сім”ями.
Отож збірна Росії разом з першим місцем отримала кубок “Битви націй” . Призовий фонд склав – 250 тисяч гривень.

Капітан збірної Росії Андрій Зімін не стримував своїх емоції.


Хлопці ж, зі збірної України, безсумніву, заслуговують на повагу. Можливо, десь не вистачило досвіду, можливо, витримки, та все ж вони нас здивували.

Завдяки натхненнику та організатору фестивалю- Антону Трубнікову, Україна врешті побачила, що воно таке – історична реконструкція Середньовіччя та лицарські бої – зі справжньою зброєю, справжніми синцями та переломами.
З нетерпінням чекатимемо на проведення другого фестивалю “Битви націй” наступного року.

 • ого, 250 000 гривень – дуже навіть непогано…

  щодо перемоги – ну так.. росіяни одразу виглядали "найзатятішими", а Антон ще на прес-конференції у перший же день відмітив, що на виїзді бійці мобілізуються значно більше – у той час як на своїй території, вдома – ніби розслабляються чи якось так.

  а що поляки з литовцями?

  хто посів другі місця (якщо такі були)?

 • bilka

  українці посіли друге місце в битвах 5х5, все решта – Росія

 • отакої!

  збірна Білорусі має в активі в загальному підсумку 12(дванадцять!) переламів.

  не така вже то й безпечна справа…

 • Pingback: Битва Націй 30 квітня - 3 травня 2011/ Battle of the Nations 2011 | Буковина online()

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото