Битва націй 2011, день 2 / Battle of the nations 2011, day 2


Сьогодні на Битві націй було людніше й галасливіше. Головними стали бої 5 на 5 – вони були, по-перше, новими для публіки; по-друге, це дуже видовищна й цікава номінація.

При вході довжелезні черги до кас, всередині – забиті трибуни.
Багато молоді та батьків з маленькими дітьми, деякі прийшли навіть з грудними дітками у дитячих візочках.
З самого ранку бої. Але гамірно було не тільки тут, поблизу ристалища: якщо вчора перехід через місток унизу був закритим для звичайних відвідувачів, то сьогодні всі охочі мали змогу пройти до історичних кухонь, які якраз і знаходяться на тепер відкритій території, і скуштувати плов чи печене м’ясо.

Публіка тепло приймала усі збірні, але з особливою прихильністю приймала збірну Італії – і це не дивно: наші підходили до бійців перед боями і чистою італійською бажали перемоги. Місцева, так би мовити, наша трудова специфіка…

Після обіду було оголошено, що італійська команда покидає боротьбу через свій від’їзд, тому в подальшому в розкладі боїв відбудуться зміни.

Бої, як завжди, жорсткі – російський боєць Григор’єв навіть отримав червону картку і втратив право на подальшу участь в боях за неспортивну поведінку та заборонені удари в шию.
На щастя, за весь день серйозних травм не було – кілька забоїв та вивихів.


У номінації “5 на 5” бій триває два чи три раунди – до отримання двох перемог у раундах; перемогу в раунді здобуває команда, яка першою вивела з ладу усіх бійців противника. Кожен раунд триває не більше 10 хвилин; якщо протягом цих 10 хвилин перемоги не здобула жодна з команд – перемагає та, у якої більше бійців залишилося у строю (якщо однаково – перебій раунда); плюс якщо в одній з команд залишився лише один боєць, а у противника більше – йому присуджується перемога з рахунком 3-0, 4-0 або 5-0


Стрілецький турнір – не те що не організований, він практично не сформований як такий; що дуже шкода, бо це також цікава й досить видовищна могла б бути номінація у вигляді окремого змагання на рівні з боями; а так – більше як атракціон для бажаючих постріляти з лука і такий собі додаток до основної програми.
Тут глядачів завжди небагато – так, “випадкові перехожі”, або бажаючі постріляти.


______________________________


Імпровізований базарчик – можна придбати від різних дрібничок і до справжніх мечів чи обладунків


Деякі бійці особливо колоритно виглядають:)


________________________________

Сайчук Олена:
Много возмущённый россиян – им не хватало гида.
Поляки единственные, кто помнит слова своего гимна, Квебек – самый прикольный гимн, от которого ноги так и просятся в пляс.
Едой фестиваль порадовал условно, дороговато за порцию в кормильнях реконструкции, и дёшево в приезжих кафе, правда где дешевле – порошковые супчики и полупорции картофеля и салата.

Итальянцы – к ним постоянно подходили наши женщины, отработавшие в италии, и разговаривали с ними; жаль они приехали только на два дня.
По дороге к крепости очень много “бибизянок в обладунках”, часто слышится приглашение сфотографироваться с обезьяной для одноклассников и контактов.
Понятно, что посмотреть хотят всё, и понятно, что всё стоять в первых рядах не могут; постоянная проблема убрать зрителей, вплоть до того, что ведущий обращается к каждому нарушителю конкретно.

Крім того – дивимось класний фотозвіт в альбомі фотоклуба “Позитив”
а також – кілька вражень від іноземців:
http://steelknights.wordpress.com/2011/04/30/battle-of-the-nations-30-april-2011/
http://steelknights.wordpress.com/2011/05/01/battle-of-the-nations-%e2%80%93-1st-may-2011/

Таким був день другий; залишилося два дні попереду; яким був день перший – дивимось тут.


Tags: , ,