Битва націй уже за два тижні!

Час спливає, і до грандіозного фестивалю “Битва націй” залишилося якихось два тижні.

13 квітня з цього приводу відбулася прес-конференція, яка проходила у Державному історико-архітектурному заповіднику “Хотинська фортеця” за участі організатора Фестивалю Антона Трубнікова, директора історико-архітектурного заповідника Любомира Михайлини, начальника управління інфраструктури та туризму ОДА Дмитра Павела та Хотинського міського голови Генадія Варгуляка.

Як зазначив Антон Трубніков, фестиваль стає дедалі масштабнішим і має вже повне право називатися чемпіонатом світу. Цьогоріч до нього приєднаються три національні збірні – з Італії, Німеччини та Канади, у більшому складі прибудуть минулорічні учасники – збірні Росії, Польщі, Білорусі. Організатор фестивалю відзначив активну підтримку з боку обласної та місцевої влади, адміністрації заповідника, і висловив переконання, що спільними зусиллями свято вдасться провести таким чином, щоб і його учасники, і гості могли якісно відпочити та отримати адреналін. “Буковина, а зокрема Хотин, є дуже хорошим місцем для проведення такого роду заходів, адже цьому сприяє чимало факторів: географічне розташування, яке дає можливість зручно дістатися, архітектура, історичність місця”.

Цікаво наскільки організатори провели “роботу над помилками” і якого рівня дійство відбудеться цього року.
Як “підготовка” до одного з найболючіших питань – ось на офіційному сайті стаття про “квартирне питання” в Хотині.

Судійство цього року також виходить, схоже, на якісно кращий рівень.

Цього року буде три номінації:
поєдинки 1 на 1 (3 дні поєдинків),
групові бої 5 на 5 (3 дні боїв),
масові бої 21 на 21 (два дні боїв).

Разом з тим – головне, усе ж, погода; яка може звести нанівець усі досягнення й наміри.
Ждемо з нетерпінням!

До речі, офіційна сторінка на Фейсбук – Битва націй; не забуваємо лайкати і слідкувати за останніми новинами.

**********************
За підтримки:
Хочешь быть первым? Рекламное интернет-агентство RedRocket. Создание сайта, поисковый маркетинг, контекстная реклама, медийка, SERM и т.д.

Пізнай Україну! Замки і фортеці, музеї, печери і гори, рафтинг по рікам, екотури по заповідникам та багато цікавого разом з «Terra Incognita».


Tags: , , ,