АртПоле 2013 (фото)

Програма фестивалю була дуже насиченою, відвідувачі прокидалися з ранку від того, що на сцені грає музика – регеранки від Перкалабських Придатків. До початку музичної частини можна було переглянути документальні фільми в кіноклубі, фотовиставку, розміщену в закинутому приміщенні поштового відділення Уніжа, відвідати безліч майстер класів, на яких відвідувачі фестивалю власними руками ліпили, в’язали, клеїли, вирізали та майстрували купу різноманітних прикольних речей.

Цього року було чотири сцени: водна, яка знаходилась на Дністрі, мала (казково-театральна), вільно-експериментальна (Public-сцена) та велика world music. Загалом під час фестивалю були представники з 12 країн, які допомагали в організації заходу.

В Небесній майстерні виготовляли ловців снів та мандали, в інших виліплювали глиняні фігурки чи власноруч робили з соломи та паперу ляльки, з дерева вирізали іграшкову зброю і т.д.

Під час фестивалю виступило більше 20 гуртів, були такі, які вже давно відомі слухачам – “Нагуаль” з Білорусії, “Перкалаба” з Івано–Франківська, яка до речі вперше за час проведення фестивалю не закривала фестиваль, а також досі незнайомі виконавці, такі як “Рви Меха Оркестр” зі своїм гарячим коктейлем ска, балканської музики, латино і реггі, оркестр “Faarao Pirttikangas & Kuhmalahden Nubialaiset”, гурт “Йорий Клоц” та особливо тепло публіка сприйняла гурт “ГИЧ Оркестр”.

На малій сцені можна було послухати казки, притчі та повір’я. Цікавою видалась індійська легенда The King and The Corpse від вокаліста Transglobal Underground. Найочікуванішою була вистава від Юрія Андруховича “Альберт або найвища форма страти” про спаленого у старому Львові Альберта Вироземського, яка супроводжувалась — співачкою Уляною Горбачевською та контрабасистом Марком Токарем.

А ось завершувались всі фестивальні дні вечорами на Public-сцені, яка була організована однойменним чернівецьким пабом “Public”, де dj’s та інші виконавці повністю та остаточно відбивали почуття сну до самого світанку своїми заводними треками та піснями. Вдень ця сцена також не простоювала, тут проводились джеми зі всіма бажаючими фестивальниками – хто мав якісь музичні навички та могли зіграти для вільних слухачів.

Незважаючи на примхи погоди, котра в останні дні трошки підмочила територію фестивалю, свято вдалося, всі залишилися задоволеними і з нетерпінням чекатимуть наступного року, щоб вже поїхати на АртПоле 2014.

Фото – Ігор Курик, текст – Олександр Динисюк, для bukovynaonline.com


НагУаль


Театральна вистава The King and The Corpse на малій сцені


Виступ Chicarrones Shator на Public-сцені


Faarao Pirttikangas


Fantazio


Перкалабські придатки на головній сцені


Уніж Цех


Витвори з глини


Читацька кухня Букініст


Майстерня з виготовлення ловців снів та мандали


Майстерня з виготовлення музичних інструментів з овочів – Паприкалаба


Виготовлення ляльки-мотанки з паперу


Виготовлення іграшкової дерев’яної зброї


Печатки

Ще кілька цікавих фото з фесту дивимось у альбомі на facebook


Tags: ,