Артполе 2013: звуки/дії в просторі 10-14 липня

Артполе 2013

Час фестивалів в самому розпалі і, без сумніву, однією з найочікуваніших подій цього літа для поціновувачів музики, мистецтва, перформансів, вражень є міжнародний фестиваль АртПоле.

Цього року буде близько 300 учасників з 12 країн — від Індії, через Україну до Фінляндії. Протягом п’яти днів тут відбуватимуться унікальні концерти, вистави, кінопокази — адже деякі з них готуються спеціально для АртПоля, а деякі імпровізаційні. Тут створюватимуться об’єкти в довкіллі, проводитимуться нетрадиційні майстер-класи з традиційних ремесел, танців і співів; цього року до українських майстрів долучаються їхні колеги з Польщі та Австрії. Майстер-класи відбуватимуться по всій території фестивалю — у відреставрованих приміщеннях старої ферми, в гончарній, кузні, їдальнях і просто в яблуневому садку. Щодо концертів, крім Великої сцени фестивалю, планується ще Public- та Water-сцени, де музиканти з різних проектів зустрічатимуться й імпровізуватимуть разом з публікою, птахами, рікою…

Проживання на фестивалі — в наметовому містечку. Сніданки/обіди/вечері — в кафе. Квитки на усі дні коштуватимуть 290 гривень, на останні три дні – 250 гривень, діти до 12 років у супроводі дорослих і за наявності документу – безкоштовно. У Чернівцях квитки можна придбати:
за тел. 095 838 8962 та в клубі Public (вул. Головна, 265а, ТРЦ Depo’t, 3 поверх);
в “Букіністі” (вул.Головна, 31, тел. 050 374 2277);
а також – на сайті parter.ua.

Докладну програму фесту ви можете побачити тут (постійно оновлюється); там же на офіційному сайті ви можете переглянути інформацію про музичну частину, театр/перформанс, лендарт, кіно та майстерні.

Довідково:
Фестиваль проводиться з 2003 р., спочатку відбувався в Карпатах (с. Шешори), з 2007 р. — на Поділлі (с. Воробіївка), у 2010 р. — на Куяльницькому лимані (Одеса), з 2011 р. — в Дністровському каньйоні (с. Уніж). За час існування фестивалю на ньому виступили музиканти з України, Польщі, Чехії, Росії, Білорусі, Грузії, Франції, Великобританії, США, Італії, Австрії, Австралії, Швейцарії, Німеччини, Швеції, Угорщини, Румунії, Молдови та ін. Лендарт-об’єкти створювали добре відомі сьогодні в Європі художники Жанна Кадирова, Мирослав Вайда, Анатолій Бєлов, Володимир Кузнєцов, Ярослав Козяра та ін.
З моменту заснування фестиваль відвідало понад 100 000 гостей. Щороку зростає частка гостей з інших країн. АртПоле посідає 10 місце в списку «17 місць, які треба відвідати в Україні» від Lonely Planet — поряд з Києво-Печерською Лаврою, Старим Львовом, кримськими та карпатськими ландшафтами.
Організатор фестивалю: Агенція подій «АртПоле».
Генеральний партнер фестивалю: Перша приватна броварня.
Партнери фестивалю: концертна агенція «Перекресток», Польський Інститут, мистецька агенція «Наш формат», молочна компанія «Галичина» та ін.


Tags: ,