Фестиваль «АртПоле» 12-18 липня на Куяльницькому лимані

Цьогоріч дійство відбуватиметься 12-18 липня на Куяльницькому лимані під Одесою. Це унікальне місце з лікувальними грязями, джерелами мінеральних вод та вкритими травою пагорбами, на яких жителі АртПоля розбиватимуть свої намети. Також бажаючі зможуть оселитися в санаторії «Куяльник» чи винайняти кімнати у місцевих жителів з села Котовка.
Детальніше про місце проведення фестивалю – http://www.artpolefest.org/marshrut/marshrut.html

Довгий піщаний берег, солоні води лиману та місто, що відчувається десь за обрієм – ось такі декорації приготовані для учасників фестивалю. У музичному просторі фестивалю протягом тижня зливатиметься давнина і сучасність: від експериментальної акустичної музики до енергійної та танцювальної.

Кожного дня на АртПолі:
щоденно з ранку до ночі

– майстерні з контактної імпровізації, співів, акторської майстерності, створення чудернацьких меблів, одягу й декорацій та інші
– кіноклуб
– ярмарок handmade-виробів
– грязелікувальні процедури
– знайомство з чайними церемоніями різних народів світу
– екскурсії (передбачаються як автобусні, так і пішохідні маршрути)
– купання і відпочинок на березі лиману чи під тентами численних чайних

Програма майстеркласів на «АртПолі-2010» – http://www.artpolefest.org/maysterni/maysterni.html

Також територія фестивалю та околиці стануть величезною експозицією лендарт-об’єктів, які будуть створені просто на очах публіки. Конкурс робіт наразі триває.
Умови конкурсу та концепція – http://www.artpolefest.org/landart/landart.html

Постійно курсуватимуть маршрутки до Одеси та до морського пляжу.

Вечірня програма АртПоля:
кожного вечора (20:00 – …)

12 липня:
Wa-Da-Da (Польща)?Бадьян Сауна Сістем (Україна)?«Старе кіно по-новому»:Медіа-вистава «Портрети»*
* – у медіавиставах беруть участь :?Зоряна Рось – вокал / Юрій Яремчук – бас-кларнет, саксофони, перкусія / Роман Рось – скрипка, сопілка, перкусія / Сергій Охрімчук – скрипка / Юрій Зморович – бас-кларнет, перкусія, вокал?VJ Group CUBE – відеоарт?а також – всі небайдужі й талановиті жителі АртПоля

13 липня:
Zira (Україна)?Ойра&Кириченко (Україна)?Театр тіней ДИВ (Україна)
14 липня:
Kapela Kvety (Чехія)?Gurzuf (Білорусь)?Інтерактивний site-spesific перформенс «Гагари» (Україна)

15 липня:
Port Mone (Білорусь)?Atlantida (Росія)?«Старе кіно по-новому»:Медіа-вистава «Жінка–риба»

16 липня:
Sedaa (Монголія)?Village Kollektiv (Польща)?ДахаБраха (Україна)?Маланка Оркестр (Білорусь)?Аудіо-візуальний перформенс «Multiperson B»

17 липня:
Ninn Ozera (Франція)?Tatosh Banda (Україна)?Piss&Lough (Україна)?Di Grine Kuzine (Німеччина)?Бадьян Сауна Систем (Україна)?Медіа-вистава «…по-новому»
18 липня:
Сузір’я (Україна)?OqueStrada (Португалія)?Fatima Spar (Австрія)?Gattamolesta (Італія)?Перкалаба (Україна)
Більш детальна програма «АртПоля-2010» – http://www.artpolefest.org/program/program.html

Формат цьогорічного АртПоля передбачає експеримент і вдалий синтез – нетрадиційне поєднання традиційних інструментів, ідей, способів виконання, фактур, матеріалів, живих інструментів і автентичного вокалу з електронікою, або творіння інструментів, що звучатимуть за допомогою хвиль та вітру; створення павільйонів відпочинку – архітектура кольорових парасоль, або плетіння з льняних мотузок і магнітофонних плівок, або прогулянка соляним берегом і виникнення миттєвого об’єкту зі слідів і тіней…
Ми створимо свій звуковий простір, в якому відбудеться злиття прадавнього й актуального. Слухати доведеться не тільки вухом, а і серцем, і дивитися не тільки двома, але й третім оком. Мистецтво відкритого простору передбачає розуміння, взаємодію і спільну з навколишнім середовищем гру. Окрім музики на фестивалі – кіно, перформенси та створення об’єктів у просторі (лендарт, інсталяції в довкіллі й кінетик-арт або вдалі їх поєднання)
Фестиваль являтиме собою велику гру, потрапляючи в яку, ти стаєш одним з героїв. Під час однієї з майстерень виготовлятимуться декорації, що прикрашатимуть сцену. Під час іншої створюватиметься відео, персонажем якого ти можеш стати. А підготуватися до зйомок можна, відвідавши ще одну майстерню, де тобі допоможуть зрозуміти власне тіло й навчитися відповідно рухатися. Сцена трансформуватиметься кожного дня. Елементи її інтер’єру й відео, що проектуватиметься на екрани, певною мірою залежатиме від вас. Ми пропонуємо вам спробувати себе як актора, як художника, як режисера – як автора. І в той же час можна лишатися спостерігачем. Окрім чудової музичної програми, кожного дня працюватиме кіноклуб, оживатимуть різні куточки простору АртПоля завдяки новим об’єктам у просторі, відеопроекціям, аудіо-візуальним перформенсам.

Програма продовжує наповнюватися – слідкуйте за оновленнями на сайті? www.artpolefest.org

Вартість квитків

у попередньому продажу:
на всі дні фестивалю – 150 грн.
на три (чи два) останні дні – 100 грн.
на місці:
на всі дні фестивалю – 200 грн.
на три (чи два) останні дні – 150 грн.
на один день (без перебування в таборі) – 50 грн.
«Все включено» – всі квитки, крім одноденних, дають право на встановлення намету та перебування в наметовому містечку.

Придбати квитки можна :

– онлайн (е-квиток) на сайті www.kvytky.ua
– в театральних касах Києва, Львова, Одеси;
– в клубах-партнерах фестивалю в Івано-Франківську, Вінниці, Дніпропетровську, Донецьку, Тернополі, Харкові, Рівному та Судаку

Вся інформація про квитки, каси, адреси і способи купівлі – www.artpolefest.org/tickets/tickets.html

(c) Організатор фестивалю – Агенція подій «АртПоле»


Tags: , ,