АртПоле 2012 фотозвіт


З 12–16 липня у селі Уніж проходив десятий ювілейний міжнародний фестиваль «АртПоле». Протягом усіх днів відбувалися численні майстер-класи – ковальство, гончарство, витинанка, шиття, плетіння, танці та співи, виготовлення ліхтариків та повітряних зміїв тощо. Кожного вечора на головній сцені – музична програма: КораЛЛі, Port Mone, Zapaska & BeBoBul, Taiko Drummers, Transglobal Underground, Jaakkoo Laitinen& Väärä Raha, Airtist, Перкалаба … А також – екологічна майстерня, плавуча сцена і багато інших цікавинок.


Велика сцена


Фестивальний люд


Численні цікаві речі ручної роботи


Нічна сцена чекає на своїх відвідувачів


Лендарт-об’єкти


Усі дні фестивалю працювали численні чайні та креативні ресторани з різних куточків країни, де можна було скуштувати багато цікавих напоїв та смачної їжі


Виготовлення ліхтариків


Майстер-клас з виготовлення журавликів


Інші майстерні


За час фестивалю сірі стіни наповнювались кольорами та креативом


Еко-майстерня – місце, де сміття набувало креативних форм


Контейнери для сміття


Так проходило наше спілкування з гуртом «Перкалаба» =)


Вокаліст гурту дуже пишався своєю ексклюзивною запальничкою


Головна сцена


Виступ Перкалабських Придатків (з фестивальним хором)


Дуже цікавий гурт з сусідньої Угорщини «Airtist»


вже десяте закриття фестивалю з гуртом «Перкалаба»

Ми проживали в наметах на схилі Дністра в яблуневому саду. Досить гарне місце, навпроти видніється протилежний заліснений і дуже високий схил з широкою річкою в долині. Щоб хтось проживав у місцевих мешканців, я не чув.

Багаття розпалювати дозволялось, тому більшість готували самотужки. На території фестивалю можна було придбати необхідні продукти, овочі, фрукти у місцевих підприємців. Також дуже багато місцевих продавали свою городину, молоко, вареники, і власного виробництва оковиту (хоча ціни у них були досить високі, для прикладу один свіжий огірок за 50 коп). Також попоїсти можна було у 5 креативних рестораціях: Боївка, Коза-Бар, Мармуляда, Respublica, Public.

Біо-туалетів на території не було, але діяв стаціонарний комплекс, де були окремі Ч/Ж туалети та душі. Також купатись можна було у Дністрі.
На рахунок безпеки. Міліції було дуже мало, хоча роботи у них не було, все дуже мирно на фестивалі. На проходах до фестивальної території стояла охорона, котра перевіряла наявність браслетів.

Відвідувачів зі слів багатьох людей в цьому році було менше, я вважав, що на ювілей приїде набагато більше народу.

На рахунок музичної програми – то, знову ж таки, як для ювілею дуже «слабенька» (минулими роками цікавих гуртів було значно більше і концертна програма тривала значно довше). Дуже сподобались Transglobal Underground (UK) та Airtist (HU), а от розчаруванням можна вважати гурт Перкалаба (UA), котрий закриває фестивальну програма вже 10 рік. Чомусь одразу пригадую їхні концерти у с.Воробіївка, тоді народ відривався по повній, водив хороводи, гурт викликали на біс по 4 рази і виступ завершувався при сході сонця. Цього року такого відриву не було, мабуть через експерименти гурту з манерою виконання та не найкращою переробкою старих пісень на новий мотив.

Неприємністю передостаннього вечора фестивалю стало пограбування каси ресторації «Коза-Бар», котрі на останній день покинули територію. Можливо причина не тільки в пограбуванні, а в тому, що бар був дуже популярним і торгувати їм вже було нічим.

Фото і текст – Ігор Курик

Ще подивитися фото почитати відгуки про АртПоле 2012:
http://mjoy.ua/foto/artpole-2012.html – класний Фоторепортаж Юрія Дворника з фестивалю АртПоле
http://fotoyurko.wordpress.com/2012/07/17/artpole/ – багато фото
http://www.report.if.ua/portal/foto/festyval-artpole-2012-foto – фоторепортаж
http://styknews.info/novyny/kultura/2012/07/16/na-festyval-artpole-v-unizhi-slukhaly-yuzyku-zakhyshchaly-pryrodu-ta-otsin – фото і текст
http://www.report.if.ua/portal/video/v-unezhi-ostanniy-den-festyvalyu-artpole-video – відеосюжет


Tags: ,