АртПоле, 12–16 липня, село Уніж Івано-Франківської області

Повна програма — на www.artpolefest.org. Суттєво доповнився розділ майстер-класів, зокрема, додалися екологічні майстерні та екскурсії, а також плавуча сцена від Етноклубу набутків і програма кінопоказів. Своїми дивовижними істотами, що проявляються на стінах та інших поверхнях фестивального майданчика, знову буде присутній ARS.

Унікальним майданчиком АртПоля’2012 стане нічна експериментальна сцена. Сім перформансів, більшість з яких — абсолютні прем’єри: диптих «Дзеркало» від Олени Костюк, Сергій Жадан з гуртом Ойра та Андрієм КириченкомЗіра з театром вогню ПротиНочіThat Black, одеський скульптор Кирило Максименко з імпровізаціями від присутніх на АртПолі музикантів, оркестр унізьких столярів УніжЦЕХ, українсько-німецько-литовський проект.

Завершуються останні приготування, зокрема, зараз триває активна співпраця українських віджеїв з музикантами — Transglobal Underground, Jaakkoo Laitinen & Väärä Raha, Перкалабою та багатьма іншими.

Ще трохи практичної інформації: на сторінці АртПоля з’явився розклад руху автобусів з Івано-Франківська на фестиваль. Чекаємо у Дністровському каньйоні!

Партнери фестивалю: Кузня «Уніж», Польський Інститут у Києві, Чеський центр, молочна компанія «Галичина», концертна агенція «Перекресток», Городенківська районна держадміністрація та Городенківська районна рада.
Інформаційні партнери: телеканал культурного опору A-ONE, тижневики«Эксперт-Украина» та «Країна», «Галицький кореспондент», група компаній HeadHunter, мережа книгарень «Є», мистецька агенція «Наш Формат».

(c) прес-служба Фесту;)


Tags: ,