АртПоле-2010 зібрав 5 тисяч людей проти 15 тисяч минулого року

Цьогоріч “АртПоле” (колишні Шешори) відбувся 12-18 липня на Куяльницькому лимані під Одесою.
Усі присутні зійшлися на тому, що музична частина була просто супер. А ось щодо організації думки розійшлися; і статистика говорить сама за себе: позаминулого року фестиваль зібрав 30 тисяч людей, минулого – 15, цього – лише 5 тисяч.


Сміттєзвалище сусіднього села


Болото після дощу

Місце, мабуть, не надто вдало підібрано: проблеми з питною водою, спека, після дощів – болото; при цьому – лише один шланг (саме так, не душ – а шланг) де можна було помитися; усього лиш дві польові кухні; не надто вдале планування місцевості.
Різні відгуки є змога почитати на сторінці вконтактє та на форумі Фесту.


Артур


ДахаБраха


“Гагари”


Вантажівка із водою застрягла – протягом дня витягли.


Арт на воді


ЄДИНИЙ шланг із водою де можна було помитися


“Як умієм – так і пієм” – усі охочі приходили на репетиції й потім виступили на сцені

Музична частина Фестивалю – безперечно, на першому місці. Але облаштування побуду – на другому, і цим також варто займатися, мабуть, надалі активніше: навіть найвідданіші щорічні відвідувачі АртПоля часто-густо кажуть, що наступного року, мабуть, не поїдуть.

********************

Фото – Ігор Курик

  • саша

    дуже класний фотозвіт!! фотографії – шикарні!

  • Ксенія

    дійсно, диво техніки ;) – фотоапарат дуже корисна штука- так приємно, переглядаючи фотокартки, згадувати про чудесно проведений час на фестивалі, як би там не було-компанія в мене була шикарною! + дуже приємні і цікаві нові знайомі + музика і афтепаті на "Янтарі" ;)-все це перекривало мінуси і деякі незручності. доречі ще один псевдо душ влаштовували час від часу на тому ж таки "Янтарі" хлопці з клубу "Вихід"-дякую їм ;)

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото