Телеміст з Арсенієм Яценюком

null
Сьогодні кандидат на пост Президента України Арсеній Яценюк відвідав Чернівці.

О 15.00 розпочалася зустріч кандидата з мешканцями Чернівців ( на Театральній площі).

null

Після кількох слів привітання стартував телеміст із мешканцями Чернівецької області. Свої запитання могли задавати всі охочі з районних центрів –  Вижниці, Герци, Глибоки, Кельменців, Кіцмані, Новодністровська, Новоселиці, Путили, Сторожинця та  Хотина.

А запитання були дуже різнопланові – від суто місцевих проблем до питань міжнародної політики і навіть більше ніж десятиградусний мороз не завадив цьому конструктивному діалогу.

  • Anonymous

    Канал відео Фронту Змін – http://www.youtube.com/user/Lazzarev

  • Anonymous

    «Що рік прийдешній нам готує?» – Ми всі задаємося цим питанням у переддень Нового року. Особливо актуальним він стає в наш час неспокою. Ми сподіваємося, що наші Фронтовики допоможуть вам розвіяти сумніви та знайти правильні орієнтири на майбутнє. Користуючись нагодою хочу поздоровити усіх прихильників Фронту Змін на могучій Буковині "З новим роком, браття милі, В новім щастю, в новій силі Радісно вітаю вас І бажаю, щоб в здоров"ю, В мирі, з братньою любов"ю Відтепер ішов вам час. І бажаю, щоб трудяще Те життя вам якнайкраще Без біди минало всім, Щоб думками ви міцніли, Багатіли, не бідніли, Щоб веселий був ваш дім. І бажаю, щоб ми згідно, Сміло, свІдомо, свобідно Йшли до спільної мети: В своїй хаті жить по-свому, Не кортится нікому, Лад найкращий завести. Сим бажанням вас вітаю І по давньому звичаю Повну чарку догори! Щирій праці Бог поможе. Дай нам Боже все, що гоже! Що не гоже – чорт бери!"

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото