Антипремія “Будяк року”

Щороку 10 грудня Українська Гельсінська спілка з прав людини вручає Антипремію «Будяк року» особам та організаціям, які найбрутальніше порушують права людини. І Ви маєте змогу вказати на них.

Минулого року лауреатами «Будяка» стали: Верховний Суд України, Міністр внутрішніх справ України, Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі, міський голова міста Харкова, Одеський міський голова.

Аби привернути увагу до найсерйозніших порушень прав людини, що відбулися в державі протягом року і щоб подати кандидатури для участі в антипремії потрібні факти та докази.

Як подати заявку та ознайомитися з регламентом можна ТУТ

Антипремія “Будяк року” була заснована у 2006 році з метою привернення уваги громадськості до брутальних порушень прав людини, що відбулися в державі упродовж року, та стимулюють суспільну дискусію щодо небезпечних для прав людини тенденції у країні.

Антипремія є некомерційним проектом. Жодні ініціативи чи рішення, пов’язані з премією, не можуть бути спрямовані на отримання прибутку жодним з організаторів ініціативи, членів журі чи спонсорів премії. Спонсори премії не мають права впливати на прийняття рішень у будь-якій номінації.

УГСПЛ


Tags: ,