Анонс заходів до Дня Конституції України

З нагоди відзначення на Буковині 13-ї річниці Конституції України, головою Чернівецької облдержадміністрації Володимиром Кулішом 11 червня 2009 року підписано розпорядження «Про відзначення в області 13-ї річниці Конституції України».
Відповідно до нього, у містах Чернівці та Новодністровськ, райцентрах та усіх населених пунктах краю за участю громадських діячів, депутатів місцевих рад, представників виконавчої влади та місцевого самоврядування, діячів науки і культури відбудуться святкові урочистості.

Зокрема, напередодні свята, 26 червня о 15.00 у приміщенні обласного академічного музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської розпочнуться урочисті збори та святковий концерт, а вже у неділю, 28 червня о 10.30 очільники крайової виконавчої та представницької влади, органів місцевого самоврядування покладуть квіти до пам’ятника воякам Буковинського куреня, що по вулиці Руській,
а об 11.00 до пам’ятника Тарасові Шевченку на Центральній площі Чернівців.

Крім того, протягом червня в місцях відпочинку дітей та молоді буде проведено науково-просвітницькі заходи, присвячені висвітленню історії української політичної думки, вітчизняного конституційного права, вікторини на знання Конституції України, дискусії на теми: «Правова держава: міф чи реальність?», «Походження держави і права», «Зустріч з юристом», «Я – громадянин», бесіди на тему: «Держава та особа».

В установах культури Буковини буде організовано тематичні виставки: «З історії конституційного процесу в Україні», «Конституція України – основний закон нашої держави», «Конституція України: книга про твої права і обов’язки», а також експозиції художніх творів, інформаційно-пізнавальні години «Україна – віхи державотворення», літературно-мистецькі вечори, демонстрацію художніх і документальних фільмів історико-патріотичної тематики, архівних документів, що ілюструють процес прийняття Конституції України, історію законотворення.

Автопробіг раритетних авто вулицями Чернівців відбудеться 28 червня з нагоди Дня Конституції.
Акція стартуватиме о 11.00 на Соборній площі та завершиться демонстрацією авто на Театральній площі.

Маршрут автопробігу: вул. Червоноармійська, Південно-Кільцева, Головна, Комарова, Червоноармійська, пр.Незалежності, вул.Головна, Унівеситетська, Театральна площа. (довідки за телефоном 3-51-34,80509510888)

(c) Прес-служба ОДА; Прес-центр МР


Tags: ,