Ані Лорак святкує свій день народження

Ані Лорак, яку називають називають еталоном краси вітчизняної естради, 27 вересня святкує своє день народження.
Народилась Кароліна в місті Кіцмань у тому самому будинку, що й Володимир Івасюк.

Її батько, Мирослав Куєк, журналіст кіцманської газети, закінчив музичне училище по класу диригент хору, а пізніше філологічний факультет Чернівецького університету. Мама, Жанна Линькова, одержала освіту в Інституті культури і працювала диктором на радіо. Батьки Кароліни розлучились ще до її народження і деякий час вона виховувалась у інтернаті. У Кароліни було троє братів, але її старший брат Сергій Линьков загинув в Афганістані у 1987 році.

____________________________________________________________________

Кароліна часто виступала на різних шкільних вокальних конкурсах. Перший значний успіх до 14-ти річної співачки прийшов на першому чернівецькому фестивалі «Первоцвіт-92».

__________________________________________________________________

Кароліна стала відомою як Ані Лорак у березні 1995 року. Псевдонім довелося придумати, для того, щоб взяти участь у конкурсі московської телевізійної програми «Утренняя звезда-95» (укр. «Ранкова зірка») — в Москві Кароліною себе вже називала співачка Тетяна Корнєва. Псевдонім Ані Лорак був придуманий як прочитане навпаки ім’я Кароліна.
Тоді ж, за підсумками опитування «Нові зірки старого року» вона була визнана відкриттям 1994 року. На «Червоній руті» в Криму Ані Лорак була другою — журі краще оцінило більш авангардну поп-музику.

_________________________________________________________________

Восени 1995 року був завершений запис альбому «Хочу летать», витриманого в стилі джаз-рок. Компакт-диск був випущений на початку 1996 року англійською фірмою «Holy Musik» накладом 6000 штук та в Україну так і не потрапив. На початку літа альбом був перевиданий на касеті фірмою НАК. У 1995 Ані Лорак була проголошена відкриттям року, і нагороджена «Золотою Жар-птицею» Таврійських Ігор.

__________________________________________________________________

У 1999-му Кароліна стала наймолодшою Заслуженою артисткою України.
15 серпня 2009 року — Ані Лорак вийшла заміж за 30-річного Мурата Налкакіоглу. Пара розписалася в Центральному загсі Києва, а через тиждень відлетіла на батьківщину нареченого — до Туреччини.

_______________________________________________________________
Ані Лорак на проекті «Позитивна творчість»

Співачка багато часу приділяє благодійній діяльності. ЮНІСЕФ та ООН в Україні висловили подяку Ані Лорак за сприяння та допомогу ВІЛ-інфікованим громадянам України у якості Посла Доброї волі ООН з питань ВІЛ-СНІД в Україні. У 2005 році Ані Лорак нагороджена орденом «Святого Станіслава» IV ступеню з врученням їй Офіцерського Хреста «за зміцнення міжнародного авторитету України, високий професіоналізм, високі творчі досягнення, доброчинну діяльність та вірність рицарським ідеалам»

Бажаємо відомій співачці усіх земних благ та многії літа!!!

Матеріали взяті з офіційної сторінки співачки


Tags: , , ,