Сім найбільших супермаркетів вчиняють дії, які можуть вводити в оману буковинців

Інформація, безперечно, цікава й важлива для чернівчан; але якби прес-служба обласного відділення антимонопольного комітету навела кілька конкретних прикладів – читачі отримали б набагато кориснішу інформацію: наприклад, які саме супермаркети про які саме товари вказують в тому числі й на цінниках та чеках (!) інформацію, яка не відповідає дійсності. Цього, мабуть, офіційно ніхто так і не скаже.

Сам прес-реліз:

Адміністративна колегія Чернівецького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України розпочала розгляд справ проти семи найбільших торгівельних мереж, які діють в Чернівецькій області, за ознаками порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.
Під час моніторингу ринку продуктів харчування працівниками територіального відділення виявлено, що цілий ряд суб’єктів господарювання розповсюджують інформацію про товари, яка не відповідає дійсності. Як правило, це відбувається шляхом розміщення такої інформації в рекламних матеріалах, на цінниках та чеках. Оскільки такі дії торгівельних мереж можуть вводити в оману споживачів, територіальним відділення проводиться детальне вивчення всіх обставин справ.
В ході розгляду справ окремі торгівельні мережі визнали факти порушень законодавства про захист від недобросовісної конкуренції та вжили заходів щодо припинення розповсюдження неправдивої інформації про товари, які ними реалізуються. Тим не менше, до порушників, відповідно до чинного законодавства, будуть застосовані заходи адміністративного впливу.

(c) Чернівецьке обласне відділення антимонопольного комітету україни


Tags: