Акція з доброчинної передплати «Подаруй дитині радість читання!»

Традиційно до новорічних і Різдвяних свят, Дня Святого Миколая Укрпошта готує приємні сюрпризи дітлахам. Цьогоріч підприємство привертає увагу громадськості, владних органів та підприємницького середовища до найбільш соціально незахищених категорій дітей – вихованців закладів для дітей-сиріт та тих, що позбавлені батьківського піклування. Щоб діти в цих закладах мали змогу читати газети та журнали, споживати найновішу й цікаву для них інформацію, Укрпошта оголошує акцію з доброчинної передплати «Подаруй дитині радість читання!».
До кампанії з доброчинної передплати різноманітних періодичних друкованих видань для дитячих соціальних закладів пропонуємо долучитися партнерам підприємства та різноманітним установам і організаціям (як юридичним, так і фізичним особам). У перебігу акції, що триватиме протягом 1 листопада – 20 грудня 2010 р., кожен її учасник матиме змогу на свій розсуд передплатити одне чи кілька вітчизняних видань (дитячої та юнацької тематики) на 2011 рік (12 місяців) для будь-якого закладу по всій території України.
Акцію розпочато з метою привернення уваги широких громадських кіл до проблем дитячих соціальних закладів, забезпечення доступу їхніх вихованців до друкованих газет і журналів, заохочення дітей до читання періодики, сприяння розвиткові вітчизняних видавців, популяризації передплати періодичних видань.
Оформити доброчинну передплату можна буде в будь-якому поштовому відділенні України, де нададуть інформацію про дитячі заклади регіону та України загалом, найповніший перелік видань дитячої тематики тощо. Також інформацію про акцію можна знайти на сайті Укрпошти (http://www.ukrposhta.com) в розділі «Акції, конкурси».
Перебіг акції та її результати висвітлюватимуться на веб-порталах підприємства і його філій, газеті «Поштовий вісник». Особливо активних учасників буде відзначено спеціальними призами від Укрпошти.

Центри реабілітації

Дитячі притулки

Будинки-інтернати

Школи-інтернати

Дитячі видання на 2011 рік


Tags: , ,