Акція “Тисячі вокзалів – тисячі життів”

Як повідомляє Міністерство України у справах сім”ї, молоді та спорту 13 квітня 2010 року на залізничних вокзалах і станціях в усіх регіонах України відбудеться Всеукраїнська соціальна акція, спрямована на популяризацію здорового способу життя та вирішення нагальних соціальних проблем “Тисячі вокзалів – тисячі життів”.

Захід організовано Державною соціальною службою для сім’ї, дітей та молоді, урядовим органом при Міністерстві України у справах сім’ї, молоді та спорту, Профспілкою залізничників і транспортних будівельників України за підтримки Укрзалізниці та Всеукраїнського Лікарського Товариства.
З 9:00 до 12:00 фахівці центрів соціальних служб та медики надаватимуть безкоштовну та анонімну допомогу усім, хто до них звертатиметься. Зокрема, кожен, кому знайомі проблеми сімейного характеру, насильства, алко- чи наркозалежності, ВІЛ/СНІДу тощо, матиме змогу отримати допомогу соціальних працівників.
Крім того, можна буде проконсультуватися з лікарем, дізнатися, чи достатню кількість кальцію отримує організм, а також виявити загрозу захворювання на гіпертонію.


Tags: ,