Афіша театру ім. О.Кобилянської на лютий 2009 року

(афіша клікабельна)

Величезна дяка за афішу та анотацію до нової вистави прес-службі театру (dramteatr <dramteatr@i.ua>)!

Не забувайте! Театральне життя, як стверджують психологи, є важливою складовою сімейного, громадського та особистого життя:)

 • Pingback: Вистава МАДАМ БОВАРІ - Я. Стельмах за Г. Флобером | Буковина online()

 • Що б порадили як саме…. ееее… непозорне, саме достойне?

 • подаруночо

  Чому вони "Сон літньої ночі" зняли. Мені подобалось – неординарно зробили постановку, навіть за перманентної нестачі коштів.

 • Blacky, не знаю чи то саме достойне, але (в тому числі й чисто територіально та ідеологічно), мабуть, найбільш нашумілою є таки "Солодка Даруся".

  Події відбуваються у Вижницькому районі Чернівецької області під час якраз "бандерівсько-радянських" партизанських війн.

  І письменниця Марія Матіос з тих же країв, події – на основі реальних.

  Цю виставу було представлено і в театрі імені Франка в Києві (в коридорі театру є світлини з прем’єри) – зокрема, і Ющенко з родиною приходив на виставу.

  Мабуть, якщо не бачили, то обов’язково варто піти на "Солодку Дарусю" – хоч там і складний драматичний сюжет, емоційно насичений..

  _______________

  Подаруночку, а чому зняли? Бачу, 14 лютого йтиме..

  Мені, до речі, також дуже сподобалася постановка – надзвичайно легка, ненав’язлива; масу позитивних емоцій отримав!:)

  До речі, на Мадам Боварі обов’язково також треба сходити

 • Ну Матіос – таки ваша зірка, погоджуюся. Але важкі події… Хм. Нє, я спробую на Сон літньої ночі потрапити наступної суботи :).

 • Гарного перегляду!

  Мені особисто дуже сподобалася постановка:)

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото